Příspěvky uživatele - LoGa

Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 5.5.2015
Kdy jste nejpozději vysévali rajčata a zároveň  jste měli úrodu? :-)
Orlíček, 3.5.2015
Kde se dají v Čr sehnat semena orlíčků - kromě těch klasických směsí, které se prodávají v obchodech - je nějaký prodejce?
Pěstování dýně (hokaido), 28.4.2015
Kolik se vám zhruba urodilo dýní hokkaido na 1 rostlině?
Zelenina pre prežitie, 28.4.2015
"Průkopníkem je asi oranžové Hokkaido, i když podle fajnšmekrů dávno překonané jinými" - kterými například? 
Bulharské odrůdy rajčat, 23.4.2015
Najednou nikdo s odrůdami Kaspičan a Sofia atd není k mání? ;-)
Pěstování dýně (hokaido), 17.4.2015
Máte někdo zkušenost s pěstováním hokkaida "modrého"? Někde se uvádí, že je dokonce chutnější, než oranžová varianta? :-) Letos budu zkoušet..
Nejchutnější rajčata, 15.4.2015
Jak byste ohodnotili následující odrůdy? - Uragán F1 - Marmande - Green Zebra, Green sausage,  - White Tomesol, White Beauty - Tigerella - Black Krim, Black from Tula?
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 15.4.2015
Kdepak sháníte semínka bulharských odrůd rajčat? :-)
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 15.4.2015
Pokud se semena rajčat uchovávají v lednici (například ve skleněné lahvi s víčkem), měla by klíčivost u rajčat být 8, někde se uvádí až 10 let. Já je takhle uchovávala a po 8mi letech mi vzešla valná většina..
Pěstování dýně (hokaido), 14.4.2015
Četla jsem, že je dobré šlahouny dýně hokkaido zaštípat cca ve 2m - rozvětví se a více plodí :-)
Bulharské odrůdy rajčat, 14.4.2015
Zdravím vespolek :-) několikrát jsem narazila na zmínku o bulharských odrůdách rajčat - Kaspijskij rozovyj, Varna, Bulgaria, Sofia..  Ale zatím jsem nenašla prodej semen, ani bližší popis. Vy, kteří je pěstujete, přijďte se podělit o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika