Příspěvky uživatele - 57.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lahůdková cibule - jako sazečka napřesrok?, 24.9.2008
Děkuji. No já se snažím je využít - jak bylo řečeno třeba do guláše:-) Naložit mne to taky napadlo... ale nakonec jsem to hodila mezi ostatní sklizen klasické cibule a budu to používat, když na ni dojde řada:-) Jinak čtu, že by mohal vyschnout..... celý příspěvek >
Lahůdková cibule - jako sazečka napřesrok?, 11.9.2008
Nezkonzumovali jsme všechnu lahůdkovou cibuli, kterou jsem nasadila ze semínek k tomuto účelu - jak bylo psané na obalu... Dnes jsem vytahovala zbylé cibulky, většinou už bez "listů" a napadlo mne, zda by se to nedalo použít na příští rok... celý příspěvek >
Kukuřice nemají klasy, 15.8.2008
No, já kukuřici dostala jen tak od kamaráda v sáčku co mu dal nějaký speciální organický pěstitel v Německu. No hlávu si tím lámat nebudu, zatím je všichni obdivují, jak jsou vysokánské a nikdo si nevšiml, že plody nikde:-):-). Hihi - tak já nic k... celý příspěvek >
Kukuřice nemají klasy, 15.8.2008
Děkuji moc za informace. A ještě dotaz - myslíte, že kukuřicím se hůř daří - když jsou na sobě "narvané" - sadila jsem je dost nahusto - ale obě řady a jak jsem psala, jedna řada candy sweet je dost "oplodněná:-)
Kukuřice nemají klasy, 14.8.2008
Vím, že to nepatří mezi plodovou zeleninu, ale nevím, kam jinam jít pro radu. Mám nasazeny dvě řady kukuřic - jedna nižší je Candy sweet - dozrávají klasy. Druhá vedle ní - ohodně vyší je Silver Queen a nemá na sobě ani jeden klas - ačkoliv má již... celý příspěvek >
aloe vera, 25.7.2008
Díky, já to aloe stejně nemám kde jinde dát... jen zvažuji, zda to mám rozsadit - jako nějak oddělit ty výhonky nebo jak to zkrotit... Minulý týden tu byl známý z Izraele a říkal - hoď to do velkého květináče a bude z toho obr - neodděluj výhonky.... celý příspěvek >
aloe vera, 24.7.2008
Čtu vaše příspěvky s otevřenou pusou:-). Já dostala aloe před rokem, takový chudáčky a jako totální neznalec jsem je zasadila do kupovaného substrátu pro sazenice, normálka květináč na okně, kde svítí slunce jen pozdě odpoledne - zalévám hnojivem pro... celý příspěvek >
černající kaktus, 22.7.2008
tak bych řekla, že máte stoprocentní pravdu, protože se to stalo po přesazení do nového substrátu... hmmm, tak jen čekám, až mi celý umře... zatím je chycena je druhá "noha" zbývají ještě čtyři:-(:-(
Proč je mrkev bílá a zelená?, 10.7.2008
Tak už konečně vytahujeme první pořádné mrkve a k mému údivu jsem už vytáhla několik dlouhých tlustých naprosto bílých mrkví, některé zase oranžové ale od poloviny nahoru zelené. Všechny jsou na stejném záhonku, žádná netrčela ven nebo nebyla nějak... celý příspěvek >
Co s cuketami? - dotazy, 8.7.2008
Danielo, děkuji za radu ohledně plesnivého mražáku:-) Chtěla jsem klasické savo, ale asi proti plísním bude lepší:-)
Někdo mi ožírá cukety, 8.7.2008
hlásím ožrané cukety a jelikož jsem našla stejné stopy ožužlání a poodnášení kousek dál, jak to míváme i s jahodami, tak si troufám říct, že když takhle nám v mé osobní přitomnosti obžírají jahody ropuchy, tak to samé bude i s cuketami. protože stopy... celý příspěvek >
Co s cuketami? (výhody mrazáku), 7.7.2008
jsem mimo téma, ale... na konci jara jsem vypnula mrazák, protože už to bylo zbytečné. Mražák jsem měla poprve, takže jsem jak hloupá ho nechala po odmražení zavřený a před pár dny v hrůze otevřela a zjistila, že uvnitř je hnusná plíseň - takže... celý příspěvek >
černající kaktus, 4.7.2008
Prosím o radu. Dnes při zalévání po delší době jsem zjistila, že jeden z výhonků kaktusu je u spodu celý černý, jako shnilý, tak jsem ho opatrně ze spodu celý odřízla - vnitřek je v pořádku, ale po sloupnutí te uschlé černé tenké slupky se objevila... celý příspěvek >
Co s cuketami?, 2.7.2008
Babičky vždy zavařuje lečo s cuketami a když bylo více cuketa, tak se ono lečo povětšinou jen cukety a trochu rajčat s paprikami (někdy i běz) používalo jako podklad klidně i polévky atd... normálně syrové kostky cuket a rajčat zalila horkou osolenou... celý příspěvek >
třešnoví červi, 26.6.2008
jééé, děkuji, myslela jsem, že na takový skoro hloupý dotaz možná tady mezi odborníky ani nikdo neodpoví. Tak opravdu moc děkuji.  A nevíte, zda i proti nim se používají nějaké postřiky atd - protože jsem si všimla, že třešně z velkoobchodu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika