Příspěvky uživatele - 57.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevelení skalky, 29.5.2008
No u nás vyvstal vždy stejný problém - pod kameny se usídlila tráva (myslím pýr) a ten se vyplazoval z pod kamenů a aby neprorůstal do skalniček, tak se musely kameny odvalovat, vyrýpávat atd atd atd... Takže ted skalka zrušena a místo toho je... celý příspěvek >
Jehličí - mulč cestiček, 29.5.2008
Je tu někdo, kdo "mulčuje" jehličím cestičky mezi záhony apod.. (nejen borůvky a azalky a rododendrony)... Loni mi to žádný problém nezpůsobilo, i když vím, že to zakyseluje půdu - máme půdu dosti zásaditou... tak jen, když budu cestičky... celý příspěvek >
našel jsem orchidej v přírodě a nevím jaký druh to je, 29.5.2008
Jééé, já si taky myslela, že to je vstavač, který tady každý rok hledám na louce, zda už kvete -jo jo jsme na Valašsku - tak ho tu mám dost a dost - jinak na otm biolibu je potřeba se zaregistrovat a pak to tam zaslat jako pozorování, vyplnit k tomu... celý příspěvek >
Pěstování rajčat a mochyně peruánské u sebe, 26.5.2008
No ve srovnání se mnou ano:-)
Pěstování rajčat a mochyně peruánské u sebe, 26.5.2008
Díky díky za odbornou odpověď:-). Stejně nemám na výběr - leda sazenice vyhodit a to bych asi je spíš vysázela do města do parku, když jsem si je tak vypiplala:-) No ještě než jsem si přečetla odpověd, tak jsem ještě vymyslela a uskutečnila, že jsem... celý příspěvek >
Pěstování rajčat a mochyně peruánské u sebe, 26.5.2008
To právě nevim. bylo mi řečeno, že jelikož to jsou příbuzní:-), tak jeden bude mít plno plodů a druhý děs běs nedobrý... jak třeba jsem si tu pročítala, když mochyni někdo vysadil s paprikou - paprika dobré plody, mochyně nic... jenže pak si zase... celý příspěvek >
Pěstování rajčat a mochyně peruánské u sebe, 25.5.2008
Hezký den. Ráda bych se zeptala, zda můžu vysadit do sousedících řádků mochyni peruánskou a rajče - divoké (tzv rajský rybíz). Pěstovala jsem to dřív, že byla mezi nimi mezera jiných věcí, ale letos mi to nějak špatně prostorově vyšlo... Známá mi... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 12.5.2008
A já si nemnohu vynachválit divoká rajčata - říká se tomu rajský rybíz - původní divoká odrůda - sice jsou fakt malinké, ale ta chuť:-)... děti to zobou ze zahrady jak maliny - tedy ted se jen těší:-) A jako jediné stoprocentně odolávají všem plísním... celý příspěvek >
Afrikány, 8.5.2007
Děkuji za rady. Afrikány vysety minulý týden a zmrzly  bylo mínus pět - takže tentokrát to nevyšlo, ale už mám krásné maličké nové v truhlících. Někdy i ty špatné zkušenosti jsou užitečné, že jo?
Afrikány, 17.4.2007
chtěla jsem poprosit o radu vás zkušenějších, kdy vysadit ven již předpěstované afrikány (jsou velké i krásně vzrostlé), aby mi nezmrzly, protože bydlíme skoro v horské oblasti a ještě v květnu nám často spálí mráz kdejakou věc. Jedná se konkrétně o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika