Příspěvky uživatele - 243.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr kvalitní sekačky, 16.11.2006
Ještě se koukněte na sekačky Stiga. Podle mě mají velmi dobrý poměr cena/výkon, často vidím tyto sekačky jak je používají městské služby, ale jakou značku si vyberete je jen a jen na vás. S pozdravem Mára
El. centrála, diskuze, výkon, typ...., 7.11.2006
Velký výběr mají v Kobrasu (www.kobras.cz), a když jsem tam byl tak maj o tom co prodávají velký přehled a také mají velmi profesionální přístup. Pokud tedy chcete získat nějaké informace, nebo rady, tak bych asi zašel tam. Dalším plusem... celý příspěvek >
Jaký elektrický vyžínač kolem 1kw?, 5.11.2006
Tak jsem se rozhod zúžit výběr na tyto 3 typy vyžínačů: Solo - 114, 4,1kg, 30cm, 4000kč Stiga - ST1100, 5,2kg, 36cm, 3500kč  Makita - UM4030, 4,9kg, ----, 3000kč Prosím o pomoc, který z těchto typů bych měl zakoupit. Děkuji.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 2.11.2006
Nikdo tady netlachá, Oleo-mac proti stihl, Hq či Dolmar nemá šanci, jak po stránce kvality, tak i po cenové stránce. OM vám vydrží, ale je s nim trápení zkuste si nastartovat stihl po 6 letech-půjde to lehce, zkuste si nastartovat OM - pude to, ale... celý příspěvek >
Jaký elektrický vyžínač kolem 1kw?, 31.10.2006
Bude to potřeba na dosekávání a sekání tam kde se sekačka nedostane(větší svah, nebo kolem plotu). Velikost pozemku je 2000m2. Vybraj jsem si tyto typy vyžínačů a potřebuji radu jaký zvolit, popřípadě jaké máte s konkrétními vyžínači... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 22.10.2006 Obsahuje fotku
Pilu nevlastním, měl jsem možnost si je vyzkoušet (celý týden jsem řezal) a tak z toho mohu vyvodit hodně věcí. Jinak vlastním křovinořez OM 755 master, a pak každý rok sekám s OM 725 a OM 747-hodně starý. Takže nějaký ty zkušenosti mám.
Motorová pila Oleo-mac, 21.10.2006 Obsahuje fotku
Já si tyto pojmy nepletu. Jedinej kdo si je plete je Mountfield. Srovnejte si tu poloprofi Stihlku a ten profi Oleo-mac, pak dospějete k názoru že ten stihl je opravdu lepší. Oleo-mac je prostě předraženej a proto za stejnou, ba dokonce i nižšší cenu... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 21.10.2006
Nechci vás zklamat z vašeho nadšení při koupi této pily, ale od pily, která stojí 22 500kč bych čekal opravdu víc. Zkuste porovnat s konkurencí ve stejné, nebo podobné ceně. Dolmar PS7900HS: 4,6kw, 79ccm, 6,3kg, 24 000kč(22 000kč) Stihl MS460:... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 21.10.2006 Obsahuje fotku
Pokud se ho chystáte koupit, tak uvažte jestli za stejné peníze nepořídíte značkovou a profesionální pilu od firem jako Dolmar a Stihl. Tato pila neni špatná je fakt dobrá,ale za stejnou cenu můžete mít ještě lepší a i s kvalitnějším servisem.... celý příspěvek >
Sekačka McCulloch, 3.10.2006
Pardon ne úzký skelet, ale nízký skelet sekačky.
Sekačka McCulloch, 3.10.2006
Rád bych se vás zeptal, ale nejonom vás, jaké máte jiné zkušenosti s touto sekačkou, protože o ní uvažuji. 1. Tato sekačka má úzký skelet a prý je pak horší sběr trávy do koše?? 2. Sekal jste s ní vysokou, nebo hustou trávy? Jak to... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 17.7.2006
Louka o rozloze cca 1700m2, po úpravách bude všude vysen nový trávník, který se bude často sekat a proto se rozhoduji mezi těmito motory: Honda GCV 160 (5,5PS) a Briggs&Stratton (6PS) a proto prosím o radu! 1. Jaké mají otáčky tyto... celý příspěvek >
Tloušťka struny, 12.6.2006 Obsahuje fotku
Potřeboval bych na křovinořez (přibližně 2Kw a 50ccm) strunu, ale nevím jakou zvolit jestli 3mm a nebo 2,4mm. Prosím poraďte!
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 9.6.2006
Když jsem tak procházel internet, tak Castor je totožný s křovinořezy od Stigy(což je poměrně dobrá značka). S kvalitou je to prý dobré, ale stihl, dolmar a HQ je určitě lepší. Takže pokud nejste profesionál tak by vám měl asi stačit tento... celý příspěvek >
Křovinořez Stiga (profi), 6.6.2006 Obsahuje fotku
Jedná se o křovinořez Stiga SB52 o  objemu 51ccm a výkonu 2,1KW a chci si ho pořídit na sekání horské louky asi 1x ročně, ale louka je velká (4000m2 - jenom vysoká tráva) a proto je taky velká zátěž proto jsem si vybral cenově... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika