Sekačka McCulloch



host - 243.205 (?)
3.10.2006 16:52
Pardon ne úzký skelet, ale nízký skelet sekačky.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 89.30 (?), 27.9.2006 11:09, zobrazeno: 9819x

Zakoupil jsem v květnu sekačku McCulloch s motorem Honda 5,5HP.

Pochvaloval jsem si uložení zadních velkých kol v kuličkových ložiskách. Jen do té doby než při sečení po mírné vrstevni kolo upadlo. Zjistil jsem, že plastový náboj s ložisky není vystříknut současné s paprsky a obručí, ale je pouze nasunut a potom (zřejmě vysokofrekvenčně) přivařen. Prodávající(BAUHAUS)byl ochoten reklamaci řešit. Nestačí, ale kolo, musím přivézt celou sekačku a dále servis Elektrolux má 30 dní na posouzení a opravu.

Tráva to nechtěla pochopit a tak jsem kolo slepil a vytmelil kvalitním lepidlem(pro jistotu i to druhé) a vesele sekám. Chtěl bych tímto varovat před nákupem sekaček s velkými zadními (nehnanými)plastovými koly. Nevydrží namáhání v axiálním směru. Všiml jsem si, že u Mountfieldu to asi vědí a tyto kola mají plechová. U sekačky s pohonem to nerozhoduje.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.205 (?), 3.10.2006 16:49
Rád bych se vás zeptal, ale nejonom vás, jaké máte jiné zkušenosti s touto sekačkou, protože o ní uvažuji. 1. Tato sekačka má úzký skelet a prý je pak horší sběr trávy do koše?? 2. Sekal jste s ní vysokou, nebo hustou trávy? Jak to zvládala? 3.Taky by mne zajímala rychlost pojezdu, protože jsem četl, že tato sekačka má rychlost pojezdu 5,3km/h a to se mi zdá docela hodně. Aby totiž pak za tou sekačkou člověk neběhal jako blesk...)) Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 243.205 (?), 3.10.2006 16:52
Pardon ne úzký skelet, ale nízký skelet sekačky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 89.30 (?), 14.11.2006 12:36
Sekačka seká dobře i vyšší trávu. O sběru Vám nic neřeknu, protože jsem koš ještě nepoužil, pouze mulčuji. S tou rychlostí je to pravda. Oproti předchozí sekačce zn. Stiga si docela zaběhám. Také ovládání pojezdu je řešeno velmi neprakticky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 163.61 (?), 28.2.2008 17:16

Seká dobře, ale musel jsem ji předělat na regulovatelný plyn - takže když nechci běhat - uberu, vysoká ok, ale ne přerostlá, každá sekačka je v tomto směru stejná, samozřejmě tento daný typ a charakter.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika