Příspěvky uživatele - 152.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Efektivní zahrádka, 21.8.2016
"jen jsem to zalíval 2x-3x denně" tomu hovorim efektivna zahradka
Sfarbenie listov paradajky, 20.8.2016
fialove listy mozu suvisiet s nedostakom nejakeho prvku, ale presne si to nespominam, mozno fosfor. Skuste pozriet este: Tomato Disease & Insect Control Manual With Variety Selection
Rajčata 2016, 19.8.2016
Otestoval uz niekto okrem tomatoberry aj ine japonske odrody?
Grilování na skle - nová dimenze, 19.8.2016
sklo moze prepustat infrared a v podstate mozete grilovat salavym teplom. Pisem moze, ale sam neviem ci je to tak. V tomto pripade skutocne ide o grilovanie...
Vavrinovec do kompostu, 13.8.2016
Moze dojst k otrave nejakeho hlodavca, to sa vylucit neda.
Grilování na skle - nová dimenze, 12.8.2016
sklo nieco prepusti, ale nie je to posobenie priameho zdroja tepla, nie je to grilovanie. Aj varne sklo v elektrickej trube salave teplo zcasti prepusti... ale nie je to grilovanie. Naproti tomu elektricka zerava spirala nad otacajucim kuratom v... celý příspěvek >
Grilování na skle - nová dimenze, 12.8.2016
Grilovanie je tepelna uprava s priamym posobenim zdroja tepla. Bud z rozzeraveneho uhlia, dreva, ale aj horuci vzduch vznikajuci horenim plynu, ci rozzeravenym zdrojom tepla pohananym elektrikou, bud pod alebo nad grilovanym jedlom. Bud salanim,... celý příspěvek >
Úhyn ryb v zahradním jezírku střední velikosti, 11.8.2016
Co je to ta kata... pol gramu na kubik raz za 2 tyzdne. Ak je to latka, co sa kumuluje, skuste zratat kolko jej je vo vode.
Co to je?, 8.8.2016
Fotosenzibilizacne posobi hypericin v trezalke, a to aj po vydatnom slneni v kombinacii s trezalkovym cajom. Alebo ak domace zvierata spacu vela trezalkovych porastoch. Vznikaju z toho velke rany ak je davka velka, ale len v kombinacii so slnkom.
Zelená voda v bazénu, 7.8.2016
Zaujimava debata.Plavanie v bazene ma bavi asi tak, ako udrzba bazenu. Mozno je to terno pre deti, na prvom stupni som miloval kupanie, ale to sme zase chodili na jazera. Asi by ma ani v tomto pripade bazen so sterilnou vodou nenadchol
Rajčatová šťáva, 6.8.2016
Namiesto bloody mary robime zo sterilizovanej stavy obycajnu rajcinovu polievku. Zaklad u nas tvoria bejbina a chut a vona takejto polievky je fantasticka. Ked si to dam niekedy v january tak si spomeniem ako som v teple v lete vylamoval zalistky...... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 5.8.2016
tak sme to robili predtym aj my, ale asi sme nemali tu spravnu organizaciu prace, alebo nebolo poruke dobre sitko, ktorym by sme efektivne precedili stavu. Cez jemne to neslo, cez vacsie sli aj semiacka. Vadilo mi to sekanie rajcin a prelievanie... celý příspěvek >
Plíseň zavařeniny, 4.8.2016
...asi tam nieco prezilo. Zaklad je dat cukor a aj kyselinu sorbovu. Alebo sterilizovat ako maso.
Rajčatová šťáva, 4.8.2016
Takze pokracujem so skusenostami s nizkootackovym odstavovacom s rajcinami. Kosik rajcin - naozaj dost plny, vysledok 4.5 L stavy a litrik aj nieco tuhej kase. Kasa vsak obsahovala nieco ako pyre s potencialnym obsahom stavy a tak som spekuloval... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 4.8.2016
Goldkrone musim skusit o rok. Poznate niekto nejaku odrodu extremne vonavu? Raz sa mi podarila kupit mimo sezonu v Lidli. Odtrhol som par plodov na strapci a neprekonatelna vona rajcin. Inak neboli moc sladke, ale krasne aromaticke a silna... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika