Příspěvky uživatele - 34.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání, 5.11.2008
Já tedy zase nevím odkud jste vy, ale rozhodně tedy nestříhám švestku v době květu.To může udělat jen nevím kdo.
Stříhání, 5.11.2008
Dobrý den, chci se zeptat, jestli můžu ještě v této době ostříhat švestku? Vím, že se má správně stříhat po sklizni, jako ostatní peckoviny, ale nějak jsem to opomněl.Děkuji za odpovědi
Pracnost pěstování trávníku, 18.10.2008
Jen bych chtěl podotknout, že benzín by se neměl kupovat na jaře (např.10-15l).Benzín do těchto motorů by neměl být starší jak jeden měsíc  . 
Bruska na řetěz, 11.10.2008
Tak myslíte, že Einhell ani Sharks není dobrá volba?Například pan J.S. si ji pochvaluje.
Bruska na řetěz, 10.10.2008
Děkuji.Ještě zvážím, jestli tedy Einhell nebo Sharks.
Bruska na řetěz, 9.10.2008
Chci se zeptat jaký máte názor na brusku řetězů Sharks SH 220W? Díky za názory
nebezpečný smrk, 26.9.2008
Nechte ten strom být!!!Jestliže je zdravý, nic se mu nestane... přece nebudem všechno řezat, nechte ho být je to krásný strom...
Jak na neudržovanou jabloň?, 11.8.2008
Já bych odříznul tan slabší kmen, aby měl ten druhý více světla, živin,atd... To je jen má sokromá rada, nedávejte jen na mě.
Partner vs Jonsered, 31.7.2008
Ještě nějaké zkušenosti?
Lze zaměnit rašelina za hrabanku z lesa při výsadbě vřesovištních rostlin?, 31.7.2008
To já jsem při výsadbě azalek a rhododendronů postupoval následovně: Vykopal jsem asi 2-3krát větší jámu než kořenový bal.Poté jsem do jámy přisypal cca 10 cm drenáže (štěrku).Zeminu na výsadbu jsem smíchal nasledovně: smíchat 1 díl lesní hrabanky... celý příspěvek >
Partner vs Jonsered, 29.7.2008
Plánuji koupi motor. pily.Bud Partner 422 nebo Jonsered CS 2138.Výkony jsou srovnatelné.Partnerka je asi o 2000 Kč levnější. Díky za Vaše názory
Koupě pily Jonsered v e-shopu zelenazahrada, 21.7.2008
Dobrý den, chtěl bych si koupit pilu Jonsered v e-shopu zelenazahrada. Myslíte si, že je to spolehlivý obchod?A vůbec co říkáte na motorové pily této značky? Díky za vaše názory
Zahradní traktůrek, 20.7.2008
A na jaké adrese jste to koupil?
Motorová pila Partner 421, 6.7.2008
A jestli se můžu zeptat kolik m3 dřeva ročně nařežete?
Motorová pila Partner 421, 4.7.2008
Dobrý den, chystám se koupit motorovou pilu Partner 421. Jaký  na ni máte názor vy?Zde je podrobnější info: obsah válce: 42,0 cm3 výkon: 1,8 kW / 2,4 HP / PS objem palivové nádrže: 0,4 l objem olejové nádrže: 0,2 l rozteč řetězu: 3/8"... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika