Příspěvky uživatele - 34.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvadlý rhododendron, 30.5.2008
Dobrý den, chtěl jsem vás požádat o radu.Dnes přes den mi zvadly rhododendronu letošní výhony.Může to být tím, že v tomto období (velká horka) na něj svítí příliš ostré slunce?Nebo je to zálivkou?Ale zaléval jsem ho před dvěma dny tak nevím,... celý příspěvek >
Kdy sekat trávník?, 1.5.2008
Posekal jsem a je to výborné. Co pí. Hraběnko?HeHe
Kdy sekat trávník?, 1.5.2008
Vážený pane 72.240, kdyby jste lépe četl tak víte kdy jsem tento příspěvěk psal.Hehe
Formy na výrobu zámkové dlažby, 1.5.2008
Opravdu nevíte?
Homelite nebo Partner, 29.4.2008
Takže raději tu Partner?
Homelite nebo Partner, 28.4.2008
Dobrý den, co říkáte na Homelite CSP 4016 a na Partner 421?Výkon těchto pil je srovnatelný.Cenově je to také na stejné úrovni.Kterou by jste mi doporučili?Která je kvalitnější?
Formy na výrobu zámkové dlažby, 27.4.2008
Dobrý den, chtěl bych věďet, jestli nemáte někdo zkušenosti s těmito formami, případně co všechno se dává do betonové směsi.            Předem díky za odpověďi
Nejlevnější řetězová pila, 18.4.2008
Dobrý den, potřebuju koupit nějakou pilu na jarní řezání stromů na zahradě (500m2).Chtěl bych jenom tu nejlevnější, protože s ní budu řezat 1-2x ročně.Co říkáte na tyhle: El. řetězová pila Hecht 1840 - 1 542 Kč Motorová řetězová... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 28.3.2008
Stavíte si domek a utratíte za to stejně jako v Hornbachu??? Aby ten domek v Hornbachu nebyl kvalitnější!
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 28.3.2008
Tak abych to upřesnil: PRKNA tloušťky 2 cm : 8000,- TRÁMY 10x12 cm : měl jsem doma(koupě od kamaráda - 2000,-) STŘEŠNÍ KRYTINA : měl jsem doma - starší DVEŘE a OKNO : koupě od kamaráda - dohromady 500,- ELEKTROINSTALACE : měl jsem doma PATKY... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 23.3.2008
Já jsem také letos stavěl zahradní domek.Rozměr asi 4,5x4m.Trámky jsem použil asi 10x12cm.Prkna jsem nakoupil za nějakých 8000Kč.Na střechu jsem dal tašky, které jsem měl doma.Celá stavba mě vyšla na 10 000Kč.A teď si kupte támhle někde v OBI nebo... celý příspěvek >
Výsadba: Rhododendron Hybridum, 23.3.2008
Dobrý den, do jaké půdy je nejlepší sázet tento druh rododendronu?A kdy je nejvhodnější období výsadby?            Děkuji
Brigs and Straton - porucha?, 1.3.2008
Já mám stejný problém jenomže u motoru u sekačky. Přesně tak jak to tady popisujete tak mi to dělá taky. Za 14 dní jdu na reklamaci.
Koupě motorové pily, 24.1.2008
Myslel jsem třeba Huqvarna, STIHL nebo Jonsered. Do takových 7 tisíc Kč.
Sklápěcí pilka, 20.1.2008
Dobrý den, sháním sklápěcí zahradnickou pilku na stromy za 100 - 200 Kč. Neznáte prosím někdo internetový obchod, kde by toto mohli mít? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika