Příspěvky uživatele - 248.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružina se zbláznila, 28.7.2014
Nebo do mrazáku - tam se nezkazí...   Do pohárů jsou pak dobré.   Lída      
Jak na Clematis?, 28.7.2014
Zřejmě máte plaménky kvetoucí začátkem léta, ty se stříhají koncem podzimu tak, že výhony zkrátíte jen na koncích asi o 20cm. Kvetou pak na loňských výhonech V.-VI., případně znovu ještě v VIII.a IX. Pak jsou plaménky kvetoucí na jaře IV.-V., Tam... celý příspěvek >
Ostružina se zbláznila, 28.7.2014 Obsahuje fotku
To je tedy obdivuhodné !!! Mám beztrnnou Thornfree, dělá také bujné výhony a hodně plodí, ale TAKHLE tedy neroste. A ta chuť bude určitě ostružinová...           Lída
"Dženzgrív"? James Grieve, 27.7.2014
Ohledně rozdílnosti chutě J.G.  a J.G.Red souhlasím s 216.228, také mi nechutnal - až tolik, že jsem ho zrušila...           Lída
Třešně nemoc, 26.7.2014
Dneska jsem venku objevila molice na sazenicích zelí. Když jsem probrala postřiky, co mám, vyšel mi z toho Chess... Plenum neznám, asi to je něco novějšího.           Lída
Placky bramborové, ertepláky domácí, 26.7.2014
Sejkory            Lída
Placky bramborové, ertepláky domácí, 25.7.2014
Mně ten míchaný cuketovo-bramborový nechutná a ze samotné cukety už vůbec ne , to není pro mne to pravé... Ale každému chutná něco jiného .  Mně chutnaly třeba placky (ona jim říkala slejšky - ale pravé slejšky jsou něco jiného), které nám... celý příspěvek >
Placky bramborové, ertepláky domácí, 25.7.2014
Možná, že v nich babičce zelenal česnek, ten to někdy dělá.   lída
Placky bramborové, ertepláky domácí, 25.7.2014
Na bramboráky jsou ale lepší staré brambory, nové mají v sobě moc vody. Aby nastrouhané nezhnědly, stačí přidat trochu vařícího mléka .   Lída
Jahody jsou malé přischlé, gumové, 24.7.2014
Pokud jsou malé, přischlé a gumové, tak mají málo vláhy. Jahody v době tvorby plodů potřebují zalévat hodně vydatně, koření do hloubky. Pokud máte mezi keříky volnou půdu, pomůže i mulč z trávy - ale v tom případě pozor na slimáky.... celý příspěvek >
Japonská vrba, 24.7.2014
Ano, výhonky z kmínku odlamovat, to je podnož. Jako starší už tam tolik rašit nebude. Lída
Černá skvrnitost listů, 23.7.2014 Obsahuje fotku
Pokud možno nezalévejte na listy, postříkejte třeba Syllitem, ale napadené listy už nezachráníte (nenechávejte je pod růžemi).  Má se stříkat v intervalu 14 dní, ale to většinou také nestíhám. Některé odrůdy růží jsou víc náchylné, některé... celý příspěvek >
Co s nadbytkem letních jablek?, 23.7.2014
Mám z nich nejraději rychlý kompot - 3 dl vody, 2 lžíce cukru, kousek celé skořice a hřebíček, kousek citr.kůry a trochu citr.šťávy uvést do varu, vhodit kousky oloupaných jablek, chvíli povařit, dokud nebudou "skleněná". V horkém dni je vychlazený... celý příspěvek >
Prosím o radu začátečníkovi, 23.7.2014
Mrkněte se na Vinná réva - pěstování, tím jsem se ze začátku řídila já, je to tam popsané pro laika.  Lída
Identifikace kaktusu, 23.7.2014
To by mne také zajímalo - takovéhle Gymnocylycium mám doma asi 50let, kvete menšími květy asi 3cm průměru, květy bělavě narůžovělé, kolem středu karmínově hnědé. Ale druhové jméno nevím, podle fotek mi ho připomíná G.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika