Příspěvky uživatele - 10.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 6000, 25.6.2013
S M2T by se za dva roky zadřel sebelepší a sebeznačkovější křovinořez. Ale dobrou hlavu a popruhy už máte v ceně. A při dodržování alespoň minima správné údržby a používání vám vydrží mnoho let. Křovinořez alespoň 50ccm je úplná blbost. Tento... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 21.6.2013
Já teda nevím, ale pokud máte s vyžínacím nožem při sečení nějaký sečný odpor tak máte buď nevhodný nebo absolutně tupý nůž a nebo nevhodný a slabý křovinořez.  Pokud s nožem dám plný plyn, tak motor prostě dostane max. otáčky ať seču co... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 19.6.2013
Stále pod plným plynem můžete sekat se strunou, kdy se odporem vzduchu pohybují pracovní otáčky motoru někde okolo 10 000 spíše pod. Při sečení nožem je třeba občas plyn ubrat, typicky v rytmu sečení, protože nůž má nižší odpor vzduchu a vysokou... celý příspěvek >
Žací struna, 19.6.2013
Zkuste Oregon Nylium Squareline nebo Starline. S oběma mám ty nejlepší zkušenosti. Bohužel prodejce u kterého nakupuju ji přestal odebírat tak jsem přešel na hranatou šedou Bizon a taky spokojenost.
Mulčovací sekačka, 17.6.2013
No já bych o Dakru nemluvil úplně jako o profi mulčovači. Mě osobně se nejvíc zamlouvá řada Tekton Endura a ta je spíše pro náročnější domácí použití, do profi bych ji necpal (ale co je vlastně profi...) Konkrétně mulčovač Tekton je opravdu... celý příspěvek >
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 17.6.2013
No 2ha za pět dní to jste řádný sekáč. Jestli to děláte jako vedlejšák po odpoledních tak máte nejspíš ještě nějak na křovinořezu světlo. Čištění karburátoru není dogma, byly roky, kdy nebyl třeba čistit vůbec, ale pak se třeba stalo že se nějaká... celý příspěvek >
ALKO 52 BR comfort, 14.6.2013
Ne, byl vyměněn opravdu jen zapalovací kabel s koncovkou. Kdo chce mít úplný klid, koupí si zapalovací kabel od nějakého renomovaného výrobce a vymění, ten by pak neměl trpět špatnou funkcí při zahřátí. Je to asi dost individuální, protože jako... celý příspěvek >
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 14.6.2013
Dostupnost (skladovost) ND nezáleží přece ale vůbec na značce! Je to vždy o přístupu konkrétního servisu. Třeba ten můj má 90% ND skladem. Druhá věc je ta, že aby se dnes servis uživil musí mít nabráno zakázek tolik, že na okamžitou opravu většinou... celý příspěvek >
ALKO 52 BR comfort, 13.6.2013
Martin Kulha: problém jsem vyřešil, nebo spíš servis, výměnou zapalovacího kabelu včetně koncovky. Problém je, že jsem musel do servisu vícekrát, protože nebyli ochotni pochopit, že problém prostě na studeném motoru nediagnostikují a vždy mi... celý příspěvek >
ALKO 52 BR comfort, 12.6.2013
Mám na sekačce také BS quantum (OHV) a k vámi zmiňovaným 800 hodinám (za které děkuji, tenhle údaj jsem ještě neslyšel) nebude mít zas tak daleko.  Já jsem měl problém s teplým startem. Při provozu se zahříval zapalovací kabel a pak to... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 12.6.2013
Myslím, že tím že teď koupíte na přechodno něco levného a přišetříte na lepší uděláte moc dobře. Stihl v křovinořezech špička určitě je, ale já bych se opravdu vyhnul čtyřtaktnímu motoru. Snad jedině, že bych sekl velkou homogenní plochu na... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 11.6.2013
Jestli ještě někde seženete Jonsered BC2125 (a jde to, vím o jednom prodejci co ho ještě nedávno měl) tak to bude naprosto ideální volba. BC2128 nemá tak dobrý motor ale taky s ním chybu neuděláte. Při vašem rozpočtu se bohužel moc výše dívat... celý příspěvek >
Uzený kanec, 10.6.2013
Neměl jsem v úmyslu někoho strašit. Jen když si tady pročtete pár témat o uzení při 30° a tak dál, myslím že je dobré aby se to vědělo. Maso na uzení asi nikdo mrazit nebude. Že nepřežije 50° je teorie. Jistota je 80° po dobu alespoň hodiny aby tato... celý příspěvek >
Vyber krovinorezu, 10.6.2013
Vzal bych HQ 545. Mám 5 let Jonsered BC 2145 a tohle je dost podobná konstrukce, jen novější. Vyhovuje mi umístění nádrže, váha je na ten výkon taky dobrá a celkově ergonomie je povedená (až na umístění dekompresního ventilu, to kdo vymyslel tak... celý příspěvek >
Plotostřih Husqvarna 123HD65, 31.5.2013
Co si myslíte o koupi tohoto použitého plotostřihu? Stáří nejsem schopen posoudit, motor a palivová soustava dle vizuální kontroly bez problémů, startuje perfektně, na plyn reaguje také bez chyby. Je něco na co si u tohoto stroje dát při koupi pozor?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika