Příspěvky uživatele - 242.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba hrušky (fotografie), 30.6.2010
Nyní již postřik asi nebude mít smysl. Stříká se např. Baycorem před květem a těsně po odkvětu. Doporučuje se odstranit jalovce v okolí min. 150m a řádnou likvidaci napadeného listí. 
Křovinořez Hecht 143, 3.6.2010
Vlastním Hecht 132 a benzín nenalévám na zemi - nepohodlné, vždy motor o něco opřu (lavička, pařez...) a s naléváním benzínu jsem nikdy problém neměl.
Jaký levný křovinořez?, 1.6.2010
Mám Hecht 132, seká výborně a cenově vyjde do 4 tis. Kč, i když je to čína - zpracování slušné,
Stačí pro pěstování rajčat 10l kýble?, 26.4.2010
Na pěstování rajčat používám již dva roky plastové nádoby od barev vnitřní malby i fasádních (15 - 40 kg). Vyčistit od zbytků malby se dali velmi dobře, nutno pouze navrtat díry na případný odvod vody a v těchto nádobách se rajčatůn se daří... celý příspěvek >
Nádoba na naložení masa, 22.4.2010
Nerezový i smaltovaný hrnec můžete použít. Lze použít i kameninovou nádobu, případně nádobu z plastu (kýbl, soudek...). Dříve se používaly i soudky ze dřeva. Vše samozřejmě čisté.
Ideální hrušeň do Žďárských vrchů?, 16.4.2010
Zahradu mám ve stejné výšce 540 m u Chotěboře a Konferenci se daří velice dobře a hojně rodí. Trošku problému jsem měl s rzí hruškovou , po postřiku Baycor tyto problémy nejsou.
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 25.2.2010
Rajčata přesazuji do spodku ustřižených PET lahví s otvory na dně pro odtok vody.  Do doby výsadby jim několikrát přidávám zeminu pro vytvoření lepšího kořenového systému.
A až Z o uzení, 28.1.2010
Kabanos, párky a cigára jsou drobné uzenářské výrobky, které se také udí  (tedy měly by být uzené a ne ovařené a postříkané tzv. tekutým kouřem, jak se to dnes dělá), vařené výrobky jsou jiné - paštiky, tlačenky, taliány.... Přeuzené... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 28.1.2010
V tomto množství jsem nikdy uzeninu nedouzoval, přesto si dovolím pár postřehů. Do udírny bych dal spíše klobásky než párky. Budete potřebovat spíše "ohřívat kouřem" než klasicky udit. Takže tomu bude odpovídat i teplota - okolo 80 stupňů C... celý příspěvek >
Motorový vyžínač Hecht 130, 6.1.2010
Děkuji za radu, bohužel cenou jsem skutečně limitiván maximálně do 5000,- Kč.  Přivítal bych radu na levnější vyžínač.
Motorový vyžínač Hecht 130, 5.1.2010
Přeji pěkný den, dostal jsem za úkol vybrat dárek k "50". Jednalo by se o motorový vyžínač, který by nahradil el. strunovou sekačku (odstranění kabelů) k doplnění motorové sekačky s pojezdem pro údržbu trávníku. Použití - obsekávání stromů,... celý příspěvek >
Domácí pekárna, 14.12.2009
Již více než rok používáme domácí pekárnu Domo B3956, je dvouháková a háky vyndáváme až po upečení háčkem a nevadí nám vzniklé "díry". Chléb pečeme dle potřeby několikrát do týdne, Chlebové směsy nepoužíváme - mícháme si vlastní s... celý příspěvek >
Zelena rengloda, 19.11.2009
Z této ryngle je pálenka velmi dobrá, jemné chuti s mírnou hořkostí od pecky. Nechávám si ji pálit v pálenici, ovoce má dobrou cukernatost a kdo ji ochutnal, tak zatím všem chutnala.
Uzený kapr, 25.9.2009
Ještě jsem zapoměl napsat, před vložením do udírny dílky kapra opláchnout ve vlažné vodě.
Uzený kapr, 25.9.2009
Já nakládám podkovy kapra na několik hodin do "slaného láku" (300g soli a asi 5 l vody) je možno přidat česnek kdo má rád a pak již vložit do udírny. Teplotu si hlídám na 60 - 70 stupňů a dle velikosti dílku kapra je asi za 4 - 6 hodin... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika