Příspěvky uživatele - 242.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochuceni palenky, 25.9.2009
Zkuste ji ochutit medem. Med se trošku nahřeje (ale opatrně, skutečně jen trochu) aby byl tekutý a vlije se do pálenky - v poměru asi 1 díl medu a 5-6 dílů pálenky.  Pak již jen rozmíchat a je možno koštovat. Staré recepty to uvádějí jako lék,... celý příspěvek >
Sekačka do 10.000,-, 29.7.2009
Zkuste se ještě podívat po sekačce Jonsered 2147 CMD, nechá se kolem 10000,- také koupit, je s pojezdem a možností mulčování. Vlastním ji druhý rok a jsem velmi spokojen. Ocelový skelet, perfektně sbírá trávu (i vlhkou), neucpává se u koše, při... celý příspěvek >
Je to nemoc, nebo nedostatek neceho, 28.7.2009
Děkuji za radu, jdu koupit zelenou skalici.
Je to nemoc, nebo nedostatek neceho, 27.7.2009 Obsahuje fotku
Také bych Vás poprosil o radu. Pěstuji révu na pergole, je to snad tzv.  "Bago". Réva je 3 roky stará, na jaře přihnojená NPK, během sezóny přihnojovaná zálivkou Kristalonem plod a květ. Je bujnějšího růstu a problém mám se... celý příspěvek >
Co pod pletivo?, 4.9.2008
Již delší dobu používám nařezané pásy asi 15 cm ze starého lina.
Pila Jonsered CS 2138, 16.6.2008
Jsem vlastníkem této pily dva roky, za tu dobu pořezala cca 25 kubíků dřeva bez jediného problému a šlape jako hodinky. Jedná se o nejslabší pilu této značky a také je třeba s ní takto nakládat a nepřetěžovat ji, pro drobné práce v lese a na zahradě... celý příspěvek >
Jonsered LM 2147 CMD, 4.6.2008
Tuto sekačku vlastním asi týden, jednou jsem s ní sekal zahradu a nemám tedy s ní moc zkušeností. Zatím jsem velmi spokojen, motor šlape pravidelně, nedusí se, sběr trávy je výborný. Spotřeba benzínu je nízká. Líbí se mi též čištění sekačky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika