Příspěvky uživatele - 98.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Garden King - Tv products, 20.5.2009
Od vyse uvedene firmy jsem vloni kupoval aku retezovou pilu a pak klasickou elektrickou pilu. Aku pila je nepouzitelna protoze rezna rychlost je prilis nizka a pila se do dreva jen zakusuje. Elektricka pila mi vydrzela jen na pokaceni a rozrezani... celý příspěvek >
Usychání konečků trávy, 20.5.2009
Je to tak, máte tupý nůž.
Vrtací a sekací kladivo, 20.5.2009
Otec mi říkal (já to nezkoumal), že u hlavy je sání, u "spouště" je výdech. Zakryl jsem to obojí a dělám stylem 5-7 řezů, pak flexu na schody do sklepa (chládek) a hurá dělat s kladivem. Jde to rychle.
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
C)posekanou hmotou se mulčovat může, rozhodně ne ale trávník
Truhlík na keříčkové rajčata?, 20.5.2009 Obsahuje fotku
Rajčata Vilma v samozavlažovacím truhlíku systém Frajman.
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
Odůvodnění mých odpovědí na Vaše názory.Láďa. B)Takto ořezaný strom většinou obroste, je velmi těžké zapěstovat novou korunu, do rány se přitom vždy dostane dřevokazná houba, kmen začne vyhnívat, ale strom roste vesele bujně dál.Za pár let to tak... celý příspěvek >
Krovinorez makita - dolmar, 20.5.2009
To jsem proti Vám břídil :)) s výkonem 0,82kW u MS 260U(mám Makitu a jiným označením, ale je to jen jiná barva). Přesto jsem s nízkoemisním motorem max. spokojen, neboť co odvede práce na trochu benzínu je i pro mě nepochopitelné. Co bych doporučil... celý příspěvek >
Homelite 350SL - prosím o radu, 20.5.2009
Zdravím všechny účastníky fóra, tak už jsem na to přišel, byl tam studenej spoj, přepájel jsem to a pila jde jako švýcarský hodinky.  S pozdravem F.S.
Krovinorez makita - dolmar, 20.5.2009
Pekny den prajem. Tak som si kupil MAKITA BCM4300 za 330.-eur,(Dolmar Ms430 U) a dufam ze budem spokojny.Motor ma Mitsubishi 1,27KW.a ja si mislim na 3-4 are 2-3 krat rocne postaci.Dakujem za dobru radu    Laco
Problemy se startovaním motorové pily, 20.5.2009
Nejprve ověřte, zda je vidět na vyšroubované a zapojené svíčce při zapnutém zapalování jiskra. Před zkouškou proveďte kontrolu kontaktů svíčky, zda nejsou kapkou směsi propojené, tak je očistěte profouknutím. Pozor na možné zapálení směsi od svíčky,... celý příspěvek >
Usychání konečků trávy, 20.5.2009
Nabrousit sekačku. Josef.
Problemy se startovaním motorové pily, 20.5.2009
dobry den mam 14 dnů starou motorovou pilu Husqvarna, hobby serie řezal jsem s ní cca 30 minut tenké desky a trámky 70X70mm, pilu jsem normalne odstavil a na druhy den už ji nemuzu nastartovat..vycistil jsem filtr, zkontroloval PHM, svíčku,zkratka... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 20.5.2009
Pro 9874 možná na Slovensku prodávají tyto stroje bez popruhu ale já ho mám s popruhem i s širokou poduškou a i s širokými řidítky a co se týká nožového ústrojí tak jste toho ještě asi moc neposekal nebo ani nezkusil sekat vyšší trávu než nějakých... celý příspěvek >
Usychání konečků trávy, 20.5.2009
Dobrý den, prosím o radu. Po posekání trávníku nám začaly usychat konce trávy, trávník je ted takový šedy. Co s tím? A také prosím o radu  - stačí zavlažovat 1 x denně ráno, po dobu asi 10 min (autom závlaha)? děkuji Simona
Křovinořez Garden King - Tv products, 20.5.2009
Děkuji všem za názory, určitě mi to moc pomohlo ve výběru. Jsme opravdu jen zahrádkáři amatéři - začátečníci a křoviňák bude využíván jen občas, tak myslím, že takovýto hobby nám bude určitě stačit... ještě mrknu na jiné značky, ale určitě do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika