Příspěvky uživatele - 98.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nepravidelný trávník, 20.5.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak mohu zlepšit kvalitu travníku uvedeného na fotu. Trávník je rok starý, zavlažovaný a pravidelně jednou týdně sekaný.Je různobarevný a roste nepravidelně.Na některých místech je podle mých představ-hustý a tmavě zelený Děkuji... celý příspěvek >
Netradiční metoda řezu, 20.5.2009
A teď si představte že na ní svítí slunce. Množství které zadrží bude stejné.
Jak namnožit tuji z řízků, 20.5.2009
To ano, ale pokud vim, pokud chcete zachovat vlastnosti thuje, jina moznost nez rizkovani neni (semenacek pry nema mnoho spolecneho s rodicem). Pravda, nezkousel jsem. Ale letos mam na jedne Thuja occ. Europa Gold spoustu sisticek, tak nejake... celý příspěvek >
Sázení keříčkových rajčat?, 20.5.2009
ANO
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
Jedna asi pravdiva fama je ze 90 % problemov pri zalievani rastlin je spojena s prebytkom zalievky a nie s jej nedostatkom. Plati pre izbove rastliny.
Slimáci, 20.5.2009
Proboha lidi, jak vám to vysvětlit? Nepoužívejte vanish, který obsahuje toxický metaldehyd. Toxický prakticky pro vše, včetně vás. Nejlepší obrana je biologická-ježek, kdo může kačenky, sběr, udržovaná zahrada, případně pivní pasti. Pro bohaté... celý příspěvek >
Odrůda Burlat - máte zkušenosti?, 20.5.2009
plňe sohlasím, po 10letech závodú se špačky jsme to vyřešili pokácením.  
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 20.5.2009
jistě by takový problém bylo možné řešit, jen by to nebylo levné a zdá se mi to poněkud samoúčelné. Navíc betonové skruže sice dobře vytvářejí výztuž stěn, ale mohou pracovat. Jednoduše řečeno - pokud pro Vás není tento problém nějakou zvláštní... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 20.5.2009
Dobrý den pane Vilíme, pročítala jsem si Vaše úžasné příspěvky ohledně pěstování orchidejí a mám několik dotazů. Přemýšlela jsem, zda Vám nenapsat přímo na email, ale zase Vaše odpověd by mohla zajímat i další čtenáře. Nejsem úplně začátečník v... celý příspěvek >
Elektrická sekačka nebo aku?, 20.5.2009
kupte značkovou, u elektrické to není velký výdej a neznačkové, ketré jsem měl možnost kdy vidět byly hrůzostrašné.
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
Ladislave, jistě by bylo zajímavější založit pro některá tvrzení vlákna, prostě proto, že je nelze paušalizovat. A zasloužila by si delší diskusi. Podle mne se to jistě týká otázek F, H, CH - zde je konstatování složené z pravdivé části "... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 20.5.2009
Elektrická sekačka s mulčováním je Gardena PowerMax 36 či 42E (mají různou délku listu, velikost koše a liší se i výkonem). Ten výkon je u všech modelů ale víc jak slušný, minimálně pokud jde o watáž. Někde jsem zachytil informaci, že do nich dávají... celý příspěvek >
Plesnivé jadřince?, 20.5.2009 Obsahuje fotku
Je jadřinec na obrázku plesnivý, nebo je to něco jiného? Děkuji! docs.ic.cz/jadrinec.jpg
Co je to za rostlinu?, 20.5.2009
No jo, asi to bude Aglaonema...
Výška půdy proti obrubníku, 20.5.2009
Také bych to viděl spíše na vytvoření jakéhosi žlábku ve tvaru "V" zasypaného třeba mulčem, než takové mimoúrovňové řešení. Ale to je věc osobního vkusu a posouzení funkce. Navíc se tazatel v prvním příspěvku ptal, jak má trávník zarovnat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika