Příspěvky uživatele - 114.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Yanmar F20D, 4.4.2009
Vlečka 110 x 240 cm, mírný kopeček, skoro rovinka, podklad lesní hrabanka, Spíš mi připadá že při zátěži nefunguje zadní uzávěrka, zabíralo levé zadní kolo, pravé se netočilo, když jsem ho kupoval tak se dušovali žě ujedu všude a potom tahle studená... celý příspěvek >
Malotraktor Yanmar F20D, 4.4.2009
Pořídil jsem si malotraktor Yanmar F20D a mám sto chutí ho vrátit. Byl jsem v lese pro dřevo a nemohl jsem ujet s vlečkou (myslím malou vlečku) naloženou dřevem. Chtěl jsem traktor do lesa a neuvezu ani trochu dřeva, zadní uzávěrka při tahu... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 29.3.2009
Dobrý den. Mám doma naftu v 200 litrovém sudu, celou dobu uzavřené, dá se ještě použít do staršího malotraktoru, diesel, tříválec, japonská výroba - yanmar. Díky za názory.
Japonský malotraktor Kubota, 14.3.2009
Chci se zeptat, jestli máte s Polskem osobní zkušenost. díky
Japonský malotraktor Kubota, 14.3.2009
Dobrý den. Dneska jsem se byl podívat na malotraktory v Opavě. Docela mne zaujaly, ale cena 120 000 bez DPH za repasovaný dvouválec, nebo nerepasovaný tříválec se mi zdá trochu moc, vzhledem k tomu že se jedná o staré použité stroje. Nicméně mne... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 10.3.2009
Můžu se zeptat jaký typ máte vy?
Japonský malotraktor Kubota, 9.3.2009
Takže by jste japonské traktory doporučil?
Japonský malotraktor Kubota, 8.3.2009
A co náhradní díly a spolehlivost.
Japonský malotraktor Kubota, 8.3.2009
Díky za reakci. Mám kousek lesa, potřebuji traktor na občasné práce v lese, vytažení + odvoz palivového dřeva.Vy se v tom trochu vyznáte, co typ KUBOTA B 7000. Uvažuji o koupi v Opavě - RVR Agro. Díky za váš názor
Japonský malotraktor Kubota, 8.3.2009
Že by nikdo neměl kubotu?
Japonský malotraktor Kubota, 7.3.2009
Rád bych znal váš názor na japonské malotraktory, které se u nás nabízejí. Máte jej někdo a jak jste s ním spokojeni. Konkrétně se zajímám o typ KUBOTA L 1501 DT. Ale budu rád za každý přízpěvek do diskuze. Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika