Japonský malotraktor Kubota



host - 114.243 (?)
14.3.2009 23:05

Chci se zeptat, jestli máte s Polskem osobní zkušenost. díky

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
tktz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 169.122 (?), 14.3.2009 20:19

a co Polsko??? Tam je to o 30 000 levnější 4x4 s čelním nakladačem a sekačka k tomu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tktz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 169.122 (?), 15.3.2009 8:41

 3.83 nebudu se do Vás pouštět, jen mám dotaz? Vy máte nějaké zkušenosti s pánem od Jaroměře??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.83 (?), 15.3.2009 9:59

Pane tktz, zkušenosti od Jaroměře mám své i zprostředkované a protože jde o tzv.velmi ostrého týpka, tady o tom dál psát nebudu. Mrzí mě, že jsme se v tom minulém vláknu tak trochu "chytili",doufám, že dál bude vše probíhat v klidu.

Pochopil jsem, že vy jste někde od Hradce Králové, pokud chcete nějaké podrobnější info o tomto, rád se s Vámi sejdu osobně. Pokud mě teda nebudete chtít profackovat. Taky Vám můžu podobný traktor předvést v akci. A nejen můj. Pokud byste o setkání měl zájem, dejte vědět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tktz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 169.122 (?), 15.3.2009 14:15

né díky já mám tékáčko a pf 62...právě že jsem se tam stavoval ve Starém Plese jen na čumendu a nezdálo se mě jednání a stroje špatný a ceny jsou asi stejný jako v Opavě nebo Brně

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.83 (?), 15.3.2009 16:16

Jasně to počáteční výborné chování potvrzuji. Běda ale, když byste chtěl nějak víc v dané problematice šťourat a nebo snad zajistit nějaké servisní zázemí, byť jen dodávkami ND.Povšimněte si tam neuvěřitelné škály různých druhů, značek a typů strojů. To nakonec ani nelze na tomto dvorku servisně zajistit. Prostě jak za Vámi zaklapnou vrata po odevzdání příslušného obnosu a dovozu vytouženého stroje, skončil jste. To ponechávám s radostí mladším a otrlejším náturám.Ovšem inzerce a reklama excelentní. Počáteční a nezávazné jednání také.  

Proto píšu o kus dál, mrkněte osobně na dílnu a sklad ND vícero prodejců.Ne nadarmo se ti nejlepší soustřeďují na dovoz pouze několika málo značek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.187 (?), 19.3.2009 17:49

čistě náhodou jsem zabrousil na tuto diskusi a tak připojím nějaké info.Před rokem jsem si u pana Rygela koupi kubotu 1902Bs čelním nakladačem+rotavátor cca 900mh.Používal jsem ji 1 rok k naprosté spokojenosti-natočil jsem cca 120mh a po roce šla do světa za cenu o cca15% menší než jsem koupil.Prodal jsem ji pouze z důvodu koupě multifunkčního kloubového nosiče nářadí který je schopen pracovat cca s 70různými adaptéry.

Při uvažování o koupi jsem narazil i na firmu z Jaroměře a chvíli jsem s nimi i komunikoval, protože ale už jsem v byznysu pár let šel jsem od toho.Podvědomě cítíte, že je tam něco špatně, je mi sice jen 37let, ale na traktorech různých typů jsem si odseděl přes 10.000Mh a tak trochu vím jak vypadají stroje které jsou vpravidelném provozu.

Do Opavy jsem si tudíž udělal výlet, podíval se po firmě, promluvil si shodou okolností s kluky kteří tam stroje repasují, mezitím se vrátil majitel a dohodli jsme se.Bez ptaní mi nabídl slevu ke konci roku 10% + tažné zařízení a rotavátor a za týden jsem ji měl v rámci ceny na firmě v Poděbradech.

samozřejmě, že stroje jsou staršího data, nemají posilovač, automatické uzávěrky, powershift,a reverzaci, ale zase je to kus poctivého železa s velmi jednoduchou konstrukcí a přesto že to byl můj zatím nejslabší traktor ve firmě byl jsem spokojen.První moje práce byla rozvézt 50tun černozemě po ploše 7ha k jednotlivým stromům, které jsme zde sázeli-za 15hodin bylo hotovo.

Je paradox, že stroj si ode mne koupil nějaký pán z Náchoda, tedy v sousedství Jaroměře, asi věděl proč.Přijel, podíval se, ukzal jsem mu funce nakladače a domluvili jsme se.Nyní jsem si koupil další Kubotu, tentokrát sekací traktor s vyklápěním do výšky-21Hp,3válec, ale už nový ojetiny prostě nejsou, nebo za cenu blížící se novým strojům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
honzauta1969 - (12) - 51.27 (?), 14.3.2009 20:28

http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=iseki

http://www.allegro.pl/search.php?string=kubota&category=16704&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0

http://www.allegro.pl/search.php?string=mitsubishi&category=16704&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.243 (?), 14.3.2009 23:05

Chci se zeptat, jestli máte s Polskem osobní zkušenost. díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tktz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 169.122 (?), 15.3.2009 7:58

já ne, ale na ceně jsou lepší a kvalita si myslím bude stejná! Co prodávaj Poláci, tak většinou jsou to fa které toho prodávaj hodně a stále i s příslušenstvím a ND, tak reklamace by neměla být problém(jen cesta je dál)Tady něvědí co si za to říct... na vláknu,,Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní" to docela podrobně probrali,trochu mě mrzí že host 3.83 mluví a píše něco jiného tady a tam... podle mě koupíte špatný nebo dobrý traktor jak u nás tak všude ve světě... jako auto, někdy se zadaří někdy ne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.83 (?), 15.3.2009 9:43

Zkuste mi trochu podrobněji vysvětlit, v čem nacházíte mezi mými zkušenostmi ve zmiňovaných vláknech podstatný rozdíl.

Vše na světě je o lidech, všude najdete ty dobré i špatné. Momentální situaci v naší zemi jsem Vám popsal výše a myslím, že snad poměrně objektivně.Taky tam píši, ať si prodejce objezdíte sami-kdo nevěří, ať tam běží. Nezapomeňte si ale prohlédnout u každého z nich přímo dílnu servisu v provozu a sklad ND.Pak suďte.Ty traktory jsou u nás opravdu drahé, ostatně tak jako všechno na co se podíváte.

Rozdíl v koupi na vlastní pěst je v tom, že pokud tyhle stroje dobře neznáte, tak na ně budete v Polsku i jinde koukat jako tele na nová vrata. Je to prostě u nás věc zatím málo obvyklá a tedy málo lidí má nějaké větší povědomí o tom, jaké fígle zde čekat. A pak to holt buď risknete, nebo ne.Každého věc.

Pro mě je důležitější jistota rychlé pomoci v případě nouze.Znáte to, většinou se něco může přihodit, když máte nejvíc práce a je vhodné počasí. A v tu chvíli je dobré mít jistotu, že když bude nejhůř a případná oprava by se z jakéhokoliv důvodu mohla nečekaně protáhnout, můj prodejce a servisman mi okamžitě po dobu opravy zapůjčí náhradní stroj. 

 Možná jsem už slabší povahy, ale mě tohle vědomí umožňuje tak trochu lepší a klidnější spánek. Podnikavějším a dobrodružnějším povahám disponujícím dostatkem volného času nic v rozletu po Evropě nebrání.Já mám radši svoji zaprděnou jistotu i když za o něco víc peněz.Asi stárnu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika