Příspěvky uživatele - 176.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá růže Sissi, 7.4.2010
Podívejte se zde. o modré skalici nevím
Topolovka, 2.4.2010
Měla jsem před časem topolovky takové ty červené, růžové a bílé, nepotřebovaly moc místa. Teď se Vám dívám na net a u topolovky plnokvěté sázejte tak 60 cm od sebe.
Které trvalky (i letničky) jsou odolné proti chladu, 2.4.2010
a mohly by jít v teplejší oblasti Hané)cca 250 n.m.) po Velikonocích ven do půdy? Např. Kobea, povíjnice, hrachor, topolovka, stračka, kopretiny balkónová i velká, lobelky, drchničky, hvězdnice, tařičky, mína, černooká zuzana... asi nic?
Doba očkování, 2.4.2010
Já Vám držím palce a samozřejmě souhlasím, že je lépe získat rady od zkušených. Já se na to chystám taky (později), vloni jsem si nasadila do květníků pár páváků z procházky, třeba je to srandovní, ale nedovedu si představit, jak bych zkoušela... celý příspěvek >
Pnoucí růže bílá, 2.4.2010
a taky růžová školka kunratice. Taky by mě zajímalo, která bílá pnoucí nebo vysoká sadovka je nejlepší, mám zálusk na Iceberg Cl. (taky Kunrtatice např.)
Doba očkování, 1.4.2010
Podívejte se zde.
Tekuté a granulované slepičince, 20.3.2010
Na porovnání nic nemám. Vnutili mi tekuté slepičince na hnojení už zakořeněných a vyrostlých semenáčků, já mívala slepičince od slepic sousedky, no ale než by vykvasily... 600 g 60 Kč, je tam psáno hnojení zálivkou i na list. Samozřejmě je to... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 16.3.2010 Obsahuje fotku
Ahojte, já už jaro čekám každou hodinu , u nás už není k hnutí - samý semenáček, klíčící brambory, ty jsem nachystala ke vchodu a hodlám je už strčit do zahradní místnosti, kde bude sice tak do pěti stupňu, ale musejí to nějak přežít. Včera... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 5.3.2010
Mezi Brnem a Prostějovem na dálnici v poledne vánice, na silnici ještě nic, teplota taky asi -2, já chtěla dnes zabetonovávat opory pro růže, tak zas nic. Ale stejně se půjdu podívat, co píší na pytli od směsi, co kdyby přece jen třeba zítra. Tak... celý příspěvek >
Poradíte, co je to za kytku?, 5.3.2010
Kolik byste jich nasadili (y) do třeba 60-ti centimetrového truhlíku?
Levandule ze semínek, 3.3.2010
Hani, jsou ještě maličké, jde to pomalu, dva děložní lístky a teprve se pomalinku klubou pravé. Někde psali, že tento rok z toho moc potěšení nebude. poradila bych ještě, nespěchejte vůbec s přepichováním, dost času i když bude už víc pravých lístků.... celý příspěvek >
Levandule ze semínek, 3.3.2010
z koupených semínek by to bylo možná jistější. Šla jsem zač. ledna na zahradu, přebrodila se sněhem, uloupla pár vršků levandule, pomnula v prstech, zasela a rostou krásně.
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 2.3.2010
Děkuji romilo, Lído i pane Jirko, ona je v to na první pohled jednoduchá věc, rajčata pěstuju už dlouho, ale už mě nebaví přebírat na jaře uhnilé tyče a přemýšlet, k čemu ta rajčata zase přivážu , práce je dost a tohle zdržuje. Zkusím letos tak... celý příspěvek >
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 2.3.2010
Dobrý den, prosím o zkušenosti, jak vysoké opory k t. rajčatům používáte. Se mnou je to tak, že nechávám rajčata růst do zbytečné výšky, stejně nedozrají. Chtěla bych zavčasu připravit opory z roxorů, jak píše pan Mirek. Soudím, že by mohlo... celý příspěvek >
Rez slivky, 2.3.2010
Zapoměl jsem se zeptát kdy přesně popřípadný řez provést. Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika