Příspěvky uživatele - Mimmo

Výroba bokashi kompostu na zahradě, 13.1.2020
Můj názor (ne zkušenosti): Uvedené přípravky byly vícekrát testovány a obvykle s výsledkem "lepší než bez přípravku". Můj názor je tedy podobný. Kdo má problémy, tomu to obvykle pomůže. Kdo nemá vysloveně problémy, tomu to zlepší výsledky. Kompost... celý příspěvek >
Presazeni rostlin, 13.1.2020
Jsou to velké rostliny a složitá cesta. Pro vás je velmi důležité, aby se zachoval kořenový bal. Ten se v provlhčené zemině rozpadne. Ve zmrzlé nebo suché zemině (kromě písčité) však drží pohromadě. Já bych nejprve vyryl díru v kompostu, pak odrýpnul... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 13.1.2020
Romane, hlavně neztrácejte kuráž. A díky za náměty. Je pravda, že jsme vám v prvním kole jednoznačně prokázali, že efektivní „rozklad bokashi“ je z vědeckého hlediska nemožný. Na druhou stranu ho denně používají statisíce lidí na celém světě. Mě... celý příspěvek >
Cibuloviny do květináče - dovnitř, 12.1.2020 Obsahuje fotku
Tak už zase rychlíte? Já teprve začínám.
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 11.1.2020
 Já dávám nad hladinu ještě vrstvu suché trávy a není to pak tolik cítit. Taky se tam pak nemůže utopit pták nebo ještěrka a ani mouchy tam tolik nelezou. Na rostliny 1. trati to ředím 1:10 a na ostatní raději ještě víc.
Paprika jako dvouletka?, 11.1.2020 Obsahuje fotku
Já jsem měl ořezané rostliny (sladké i ozdobné pálivé) ve vyhřívané místnosti se suchým vzduchem a nedělalo jim to dobře. Osychaly jim listy i květy apod. Mám je teď na jižním okně při velmi nízké teplotě (5-10°C) a je to lepší. Rajčatům však více... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 11.1.2020 Obsahuje fotku
Existují bombastická profesionální videa o aerobním i anaerobním rozkladu, kterým jako amatéři nemůžeme konkurovat. Např. jak supermarkety dokáži za 24 hodin zkompostovat biologický odpad z obchodu s přídavkem mikroorganismů při zkrápění vodou... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 11.1.2020 Obsahuje fotku
Vyfotil jsem dnes jak se za 3 měsíce rozložily výlisky z hroznů a výpalky ze švestek. Dužnina tedy rychle zmizla i v chladném počasí, ale ty pecičky... Sousedka tam na jaře vysije dýně. O kompostu mám u sebe jen jednu publikaci (R. Sulzberger:... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 10.1.2020
Je zbytečné používat invektivy nebo dělat z někoho hloupého. Chceme se snad v diskusi dopracovat správného názoru. Nejde o prestiž. Mluvili jsme o výhodách a nevýhodách při anaerobním a aerobním rozkladu biomasy, o zrychleném množení mikroorganismů... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 9.1.2020
Já to neprosazuji. Ale spíš bych tam lil slitky piva, zkažené mlíko, nahnilé ovoce nebo jiné odpadní látky s obsahem cukru. Určitě ne čistý cukr nebo nedej bože med. Mně stačí voda a teplo. Urychlovačů kompostů na bázi cukru je však na internetu... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 9.1.2020
Taky mi připadá tak trochu jako plýtvání, sypat do kompostu čistý cukr. Vzhledem k tomu, že tam máte hodně trávy, je tam i hodně dusíku. Močovinu tedy nepotřebujete. Cukr v takové směsi výrazně urychlí množení bakterií a tím i rychlost kompostování.... celý příspěvek >
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 8.1.2020
žádný kompost -  bokaši ani nakaši - se nevyrábí bez přístupu vzduchu Jen na upřesnění: vedlejším produktem při anaerobní výrobě bioplynu je kompostu podobné hnojivo. Nevím, jak se jmenuje, netvrdím, že je to totožné, ale vypadá to stejně.... celý příspěvek >
Co místo akátu, 8.1.2020
Akát mírně tlumí růst jiných rostlin. V prudším svahu je zase méně vody. Podle vašich klimatických a půdních podmínek by to mohla snášet josta a dřeviny na podnoži myrobalán, mahalebka a meruňka. Vhodných rostlin je však víc.
Natírání kmenů vápnem 2020, 7.1.2020 Obsahuje fotku
Přestože se to někomu nemusí líbit, tak vaše stromky a stromky od 234.86 vypadají podle mého názoru moc hezky. Padla tady poznámka, že teď už je skoro pozdě na bílení vápnem. Je to pravda. Navíc namrzlé nezaschlé vápno se hned oloupe. Takže... celý příspěvek >
Štěpování - a co potom?, 7.1.2020
Nevím jistě jaký rozdíl by mohl být v provedení. Já dávám na roub peckovin sáček ať je jaro nebo podzim/zima. V zimě volím trochu delší roub. Očko obvyklé, ale ne krátké. Při očkování peckovin nechávám volný pupen a někdy dávám i dvě i tři očka. Očko... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika