Příspěvky uživatele - 140.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS 350, PS 420, 7.2.2015
Ještě bych na vás Romane měl jeden dotaz, Stihlka stejný výkon a jestli máte stejný řetěz, jak se vám zdá ta Dolmarka v řezu v porovnání se Stihlkou???
Dolmar PS 350, PS 420, 7.2.2015
Smím se zeptat co je to za model (350, 350C, 350SC)??? Jsem tyto dolmary viděl s černým deklem... 
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 7.2.2015
Máte pravdu, řada 6 od Vikinga není pro lidi co budou špekulovat jestli dají za sekačku 150 nebo 200 euro, prostým seřazením internetových nabídek není těžké dojít k závěru, že je pro lidi co hledají sekačku za 1130€ s nápisem Viking a jinde mají... celý příspěvek >
Prilba k motorove pile, 5.2.2015
Ona Husqvarna dělá asi 3 typy, ta nejlevnější kolem 1000Kč není nic moc, pak je ta lepší profi kolem 1700Kč a ta už je dobrá, no a nyní tato novinka je vylepšená v tom, že už nemá klasickou síťku, ale leptanou a díky tomu je přes štít mnohem lépe... celý příspěvek >
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 4.2.2015
No vzhledem k tomu, že je ta Verva zelená a N95 červená by musel nalít i barvivo. Docela živě si představuju, jak nějaký řidič odplombuje náklad a bude tam něco přilévat. Možná párkrát nějakou náhražku na doplnění toho co ukradl a pouze do doby než... celý příspěvek >
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 4.2.2015
Benzín beru z Benziny Vervu 100, ten se dováží z Rakouska, takže do zahraničí jezdit nemusíte. Při dnešních cenách benzínu je cena za tento nejkvalitnější benzín pouze 33Kč za litr což není ekonomicky nákladné. Vervu 100 používám u sekačky B&S... celý příspěvek >
Prilba k motorove pile, 4.2.2015 Obsahuje fotku
Huska přišla s novinkou. Líbivý vzhled, pomocné pružinky na odklápění štítu, lehká, větraná, příjemně sedí na hlavě, sluchátka by mohla mít menší přítlak a větší sluchadla, mám o trochu větší uši  ale normální uši se vejdou. Stojí zbytečně... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 3.2.2015
Máte patrně na mysli stroj Stiga Turbo Power 53 S za 13 000Kč s motorem B&S 675. V Mountfieldu ještě do 28.1 prodávali stroj MAX 53VBD Allroad Aluminium také za 13 000Kč. Hliník, stejná cena, daleko lepší motor B&S 750, variátor... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 2.2.2015 Obsahuje fotku
Úplně jiné.
Jakou pilu?, 1.2.2015
S váma třema se bavit je jako mávat červeným hadrem před býkem, to nemá cenu. Nafukujete nesmyslně jednotlivá slova. FO mě obviňuje za posty někoho jiného a když ho upozorním, že to nepíšu já, stejně si mele pořád tu svou, klapky na očích. Chybu, že... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 31.1.2015 Obsahuje fotku
Jinak pro zajímavost, toto také nevypadá jako výrobek od Stihl. 
Jakou pilu?, 31.1.2015
Je neuvěřitelné, jak vás na školení zmasírovali. 1) Stihl MS 171 je samozřejmě výrobek Stihl, tvrdím snad někde, že je to výrobek někoho jiného??? Uměle se snažíte vyvolávat rozepři. Stihl má výrobní závody: Waiblingen... celý příspěvek >
Jakou pilu na zahradu, 31.1.2015
Přes co se asi to jehlové ložisko maže, chytlolíne.
Jakou pilu na zahradu, 31.1.2015
Každá prodejna je jiná, záleží na lidech. Moje zkušenost je taková, že bych si od "podavačů" zahradní techniky pokud bych kupoval první pilu nevybral. Ve Stihl nebo Husqvarně se mi při koupi první pily dostalo mnohem více cených rad. Vysvětlí vám,... celý příspěvek >
Pila Fuxtec - KS - 162, 29.1.2015
To 23.141   To jste uhodil hřebíček na hlavičku jsem propagátor čín, potažmo dovozce, tak hodně jsem se už dlouho nezasmál  Jestli je vám můj popis málo a chcete doplnění, stačí "kváknout" Líná huba holé neštěstí, ale jinak jsem se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika