Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba filtru, 13.1.2011
myslíte postavit dvě nádrže a zkusit to, to opravdu nechci ještě ani nevím kolik bude stát tahle sranda zrovna to počítám, ale pokud udělám obě varianty jednu prozvdušňovanou a druhou ne tak to vlastně nebude na škodu a bude to jakýsi kompromis,... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
jj, co se naskládámí resp prstvení filtrační peny mám něco vymyšleného, udělat mezi jednotlivými pěnami mezery tím by nemusel být odpor tak velký, ještě se chci zeptat pokud dám do dvou kormo medium něco jako kaldes nebo krky to je asi jedno co, jak... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
to je další problém ze kterého mám lehce strach, že nátok do filtru bude menší než výtok ale to by mělo jít pojistit průměrem přítokových potrubí nebo jejich počtem (doufám že se nepletu)
Výroba filtru, 13.1.2011
Kvuli tomu bych to tam chtěl mít, možná něco ještě hrubšího aby se to nemuselo moc často čistit kdyby se to zalepovalo nějakým šlemem, myslím že ti zastaví tento hrubý bordel a ostatní budou řešit další komory jak jsem již psal myslím že jich je dost... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
myslím něco jako když vezmete normální kartáč s dlouhým chlupec cca 10 cm zřejmě silon nebo něco takového o tlouštce 1cm nebo 3 cm a délce 1,5 m
Výroba filtru, 13.1.2011
napadla mě taková ta clona co se dává ze spodu na dveře je to asi 1 cm tlusté takže bych tam dal tři za sebe takže by to bylo 3cm tlusté, 1,5 metru dlouhé takže přes celou šířku filtru a vysoké tak cca 10 cm aby to alespon 2 cm vyčuhovalo nad vodu... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
V jakém sítu? na dně celé filtrace?
Výroba filtru, 13.1.2011 Obsahuje fotku
Upravený nákres
Výroba filtru, 13.1.2011
To není síto je to vsazená komora a na jejím přepadu je kartáč na výkrese jsem to nepopsal
Výroba filtru, 13.1.2011
Ještě se chci zeptat existujr nějaká doporučená doba jak dlouho má trvat vodě průchod filtrem podle toho co jsem počítal tak se voda ve filtru vymění dvakrát za hodinu.
Výroba filtru, 13.1.2011 Obsahuje fotku
A co to udělat takto?
Jak Vám letos přežívají ryby, 13.1.2011
Zdravím Vás mám jezírko prvním rokem tedy první rybu, konečně po pár dnech teplejšího počasí potál led a tak jsem koukal na ryby k mému příjemnému překvapení jsem nezjistil žádný uhyn a vypadají dobře, jak jste na tom Vy?
Výroba filtru, 12.1.2011
Jediná změna která mě napadá je zrušit gravitační nátok za čerpaný a gravitační výtok, ale to nechci, napadá Vás jiná koncepce? Děkuji
Výroba filtru, 12.1.2011
Já budu mít na jedno sběrné potrubí obojí jak gulu tak skimmer potrubí půjde samostastně a v šachtě před filtrací se za uzávěry sloučí v jedno tak stále nevím jak vyřešit první komoru, navíc vortex se mi moc nelíb, napadlo mě dát na síto první komory... celý příspěvek >
Výroba filtru, 12.1.2011
ale myslím že v současnosti je příčinou tak velké ztráty čerpala resp. jeho výkonu přepravní délka těch 12 m je dost
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika