Příspěvky uživatele - Frankie

Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011
Moc dekuji za reakce, zastavim se u nas v zahradnictvi, at mi na to neco daji... te houbove chorobe bych se moc nedivil vzhledem k tomu destivemu pocasi poslednich tydnu... A jeste jeden dotaz z trosku jinehom soudku - sla by ta ruj namnozit... celý příspěvek >
Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011 Obsahuje fotku
A posledni:
Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011 Obsahuje fotku
Jeste dalsi foto
Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den zahradnici, z niceho nic, v podstate behem par dni a bez nejake napadne priciny nam zacala vadnou nase Ruj vlasata. Nemate predstavu, cim by to mohlo byt? Prohledl jsem zvadle listy i cely kerik a nenasel jsem zadne fleky, okousani ani... celý příspěvek >
Zakládám zátiší - co Vy na to?, 4.8.2010
Ja to ve zlem neberu, kazdemu se libi neco jineho :) I ta divocina mela svoje kouzlo a takovou patinu :) , ale preci jen, 15 a mozna i vice let neudrzovana zahrada a stromy potrebovaly zasah...   Toto je cca 1/3 cele zahrady (celkem cca... celý příspěvek >
Zakládám zátiší - co Vy na to?, 4.8.2010
Konvalinko i ostatni, moc dekuji za reakce, ja opravdu ani nevim, ze nektere tyto kvetiny existuji (holt cely zivot v panelaku :)), ale i kdyz je to pro zacatecnika tezke, tak me to bavi :) Samozrejme pocitam, ze ten zakladni rastr doplnim o dalsi... celý příspěvek >
Zakládám zátiší - co Vy na to?, 3.8.2010
Moc dekuji za tipy, mrknu na to... hortnezii jsem uz slysel, parrotia slysim prvne :) F
Zakládám zátiší - co Vy na to?, 2.8.2010 Obsahuje fotku
Dobry den zahradnici, chystam se osazet konec jedne casti nasi zahradky viz prilozene foto. Pro nazornost prikladam foto, jak to vypadalo 2 roky zpatky, kdyz jsme dum se zahradou koupili, fota, jak to vypada ted a foto montaz, jakou bych mel zhruba... celý příspěvek >
Da sa v tomto teple ucinne dosievat travnik?, 14.7.2010
Jsem na tom podobne jako vy, neco jsem dosel zacatkem cervence, neco vzeslo (zalival jsem rano a vecer), ale zadna slava... Takze jak pisi ostatni, jestli muze "non-stop" kropit, tak ok, ale ja dalsi dosivani odkladam na konec leta... F
Valcovat po prvnim sekani?, 29.6.2010
Tak nakonec jsem nevalcoval, jen posekal, hola mista dosel a presypal vrstvickou hliny. F
Nový trávník - nezasekali jsme, jen uválcovali, 18.6.2010
Pridavam se k tem, co radi seminka zahrnout melce do hliny. Ze vzejdou jen na povrchu na svetle je nesmysl, ktery jsem si overil behem pouhych 2 let zahradniceni :)... Vzjedou, a to krasne, i kdyz jsou 0,5-1cm (i vice) pod... celý příspěvek >
Vytvoření roviny, 18.6.2010 Obsahuje fotku
My jsme to delali podobne, jako se dela treba beton  - do zeme jsme zatukali uzky L profily, asi 4m dlouhy asi 3m od sebe, ulozili jsme je do roviny podle provazku natazeneho z jednoho kraje travniku na druhy. Prejeli jsme... celý příspěvek >
Valcovat po prvnim sekani?, 16.6.2010
Dobry den zahradnici, mam dojem, ze jsem nekde narazil na doporuceni, ze je dobre novy travnik po 1. seci uvalcovat, aby se zamackly korinky po sekani zpet do zeme... je to tak spravne nebo si to s necim pletu? Zaroven bych tim mohl zavalcovat... celý příspěvek >
Jak snížit ph půdy?, 11.6.2010
Udelal jsem letos na jare stejne prekvapujici zjisteni ben testem na PH pudy, nekolik vzorku a vsechny zelena = PH cca 7... a to vsichni v okolo zehraji, jak je u nas kysela puda, mech atd... Zatim to neresim, zahradu mame dva roky, ted cerstve... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika