Příspěvky uživatele - Tomša

Lilek a petrželka, 31.7.2014
Jsem si zkusmo na balkon do kýble zasadil lilek. Má to nasazeno spoustu květů, ale jinak se nic neděje. Jakoby se vývoj rostliny zastavil. Ještě jeden dotaz: Na trhu jsem si koupil za 10 K krásný svazek petrželky kadeřavé. Totéž jsem se pokoušel... celý příspěvek >
Vijany rajčat se ohýbají až se lámou, 10.7.2014
Prosím, děje se mi to takhle, že mám na těch vijanech asi 15 kuliček a tou vahou jdou k zemi a na začátku se skoro zlomí do ostrého úhlu. Na druhou stranu některé udělají větší poloměr ohybu a během růstu se dokáží zpevnit tak, že se nezlomí. Mám ty... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 29.6.2014
Ano, na jeden výhon. Takhle mne to učili rodičové, i když nevidím důvod, proč ne třeba dva výhony. Nechal jsem tedy tří patra plodů, zatím to dělá 20 kuliček a květů na jednom, což, vynásobeno třemi, mi bohatě postačí. (rostlin mám pět) Až to všechno... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 29.6.2014
Řeknete mi někdo, mám na té nejspodnější jedné větvičce 12 kuličelk postupné velikosti a kvetou další. Nemám to už zaštípnout? To vypadá, jakoby to chtělo kvést pořát a dozrávat postupně tak, jak budou uzrávat ta největší. Těžko mi to všechno ale... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 27.6.2014 Obsahuje fotku
Mám rajčata na balkoně, moje vlastní, asi tak 1/3 substrátu a 2/3 hlíny z kraje pole. Co tak vidím po vesnicích na zahrádkách, mám lepší, většinou.Jsou to nějaká ta červená s menšími plody, ne vysloveně balkonová. Jak to, že mi tak dobře jdou?
Křen, 25.6.2014 Obsahuje fotku
Ahoj. Mám nevyužitý pozemek bez možnosti zalévání. (leda el. centrálou) Jeho údržba nás stojí peníze a práci. Už jsem byl skoro rozhodnut to zlikvidovat Roundupem. Napadlo mne pak osázení víceletým křenem. Co myslíte?
Sekačka pro babičku, 27.4.2014
Prosím, jak na to?? Babička, 75 let, dodnes el. sekačka Gardena, ta nejjednodušší. Bábi se na ní naštvala, když ji ulítlo kolečko a že chce jinou. Máme členitý terén, ale není toho až tak moc na sekání, ale to víte, 75 let. Nejraději bych koupil... celý příspěvek >
Zahradní pilky Pilana, 4.7.2013
Prosím, chtěl jsem si zakoupit prořezávací pilku na stromy značku Pilana.Prodavač tvrdil, že tento konkrétní typ nebere, že to prý neřeže. Nechápu, že by dnes někdo vyráběl pilku, která nefunguje. Vždyť na tom není co zkazit. Navíc od známé české... celý příspěvek >
Hnojení, 1.1.2013
Milí zahradníci. Letos (2012) jsem nesklidil ze svých 15 ti jabloní ani jeden kilogram. To mi vnucuje otázku, jestli nepohnojit a jak a kdy a čím? Měl bych k dispozici koňský hnůj.
Seřízení plotostřihu, 25.4.2010
Ahoj, prosím poraďte, jak na to. Servis mám hodně daleko, takže sám. Když startuji motorové nůžky na plot, střihací lišta se mi při tom pohybuje tak, jak tahám za šňůru. Je cítit větší odpor na šňůře. Samozřejmě to nejde nastartovat, nemá to ten... celý příspěvek >
Výsadba jabloně, 9.3.2010
Ahoj, chtěl bych přes internet objednat jabloně. Nebo koupit. Prosím, kdybyste mi velmi podrobně popsali, jak s nimi dál naložit. A kdy se vlastně začíná sázet? Děkuji
Jak prořezat jabloně?, 7.3.2010
Tak jsem se zaregistroval (už ne host), ale neumím do této rozjeté diskuze vložit obrázek. Děkuji za poučení. Trochu bych to upřesnil: Mám 15 starých stromů v řadě. Slunná poloha. Úroda kolísá přiměřeně, ale plody se stále zmenšují. Jinými slovy, na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika