Příspěvky uživatele - Red

Odrůda rajčete, 20.8.2010
Nevím, nejsem z těch, co by planě zkoušeli. Bejbino to není - má to plody velké jako pěst a pokud vím, tak bejbino má plody malé.
Odrůda rajčete, 18.8.2010 Obsahuje fotku
Pátram co je tohle za odrůdu rajčete. Rajče bylo vysoké přes 2 metry, bohužel silný vitr ho zlomil, tak zůstala tahle půlka. Rajčata jsou velmi velká a stále ještě nečervenají, jiné druhy už dávno zrají.
Choroba na rajčetech, 28.6.2010
No právě na plíseň bramborou to dle mého nevypadá. Tam to chytá více listů a postupně to dostane celá roslina, ale tady to dostane poslední list z celého listu a uvadne - pak seschne. Tak to pokračuje celé, až je celý list zvadlý a následně suchý. A... celý příspěvek >
Choroba na rajčetech, 28.6.2010
Byl jste rychlejší než já :) Už jsou tam i fotky.
Choroba na rajčetech, 28.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, objevila se mi na rajčatech nemoc, se kterou nevím co dělat. Na rostlinách postupně usychají listy. Začne jeden lístek na celém listu a postupně se přidávají další. Zbytek rostliny vypadá, že je v pořádku, ale postupně takto uschlé listy... celý příspěvek >
Paprika - deformacia listov, 5.6.2010
Dobrý den, mám podobný problém. Mám zasazené dvě papriky v 10ti litrovém kýblu. Jedna paprika má zdeformované listy podobně jako jsou na fotografii a jsou na ni i mšice. Na druhé je mšice anomálně, jinak je bez jakékoliv deformoce. Poraďtě co s tím... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - usychání, 14.5.2009
Přiznám se, že to se závlahou teď tak až žhavé nebylo, ale neřekl bych, že to bude vodou. Mám na zahradě 10 stomečků různého staří. Krom zmíněných 3 jsou všechny ok. Navíc, stromek by usychal celkově, což se v tomto případě neděje.
Kanadská borůvka - usychání, 14.5.2009
Dobrý den, potřeboval bych poradit s kanadskou borůvkou. Mám na zahradě několik stromečků kanadských borůvek a 3 stromečky, které stojí vedle sebe, začaly usychat. Zhruba od cca 1/4 výšky stromečku nahoru jsou všechny listy suché. Po důkladném... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika