Příspěvky uživatele - gabca

Hnědé konce letorostů u švestky, 27.7.2013 Obsahuje fotku
ještě ty druhé, nebyla jsem přihlášená :-)
Třapatka - rudbekie - echinacea, 30.5.2013 Obsahuje fotku
Zapomněla jsem se přihlásit, tak ještě fotku :-)
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 4.9.2012 Obsahuje fotku
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 4.9.2012 Obsahuje fotku
Paní Miloslavo a Marie, opravdu nádhera, obě dvě máte krásný exempláře. Je vidět, že kytičky jsou vaše radost. Jsem na tom s vášní pro kytičky stejně.
Severní strana balkonu, 12.4.2012
Na severní stranu jsou kromě již zmíněných begónií vhodné fuchsie a balzamíny (netykavky). Oboje seženete v široké škále barev. Mimo žlutých a oranžových.
Milionbels, 31.8.2011 Obsahuje fotku
Ahojky! Nechci tě nejak od pěstování ze semínek zrazovat, ale pokud s tím nemáš zkušenosti, asi bych se do toho nepouštěůa. A hlavně, výsledek by tě mohl rozčarovat. Já osobně jsem to nezkoušela, ale děvčata z diskuzí vedle jo a ačkoliv se ze... celý příspěvek >
Hořcový stromek, 12.6.2011 Obsahuje fotku
Já to teda zkoušela jednou a podařilo se. Normálně jsem ustřihla postranní větvičku, spodní listy jsem otrhala, květy taky a dala do vody zakořenit. Pak jsem ji zasadila, dala do stínu a bylo to. S úspěchem jsem je přezimovala a letos jsem z... celý příspěvek >
Million Bells - černé tečky na listech, 21.5.2011
Sice mám milionky už nějaký ten rok, ale s tímhle jsem se ještě nesetkala. Má to hodně výhonů? Já bych to tipovala na nějakou houbovou chorobu, ale nejsem si jistá. Asi bych je přistínila, aby nebyly na sluníčku a zkusila bych je nastříkat nějakým... celý příspěvek >
Prosím pomozte mi s určením názvu květiny, 16.5.2011
Euphorbia Diamond Frost 
Velké, 15.4.2011
Sestra si nechala udělat truhlíky na zakázku u truhláře. Kolik stály přesně neví, protože si nechali dělat i tu dřevěnou zástěnu a dřevník. Ale když si je nakreslíte, určitě vám je každý trochu šikovný truhlář vyrobí. A předběžnou cenu vám taky... celý příspěvek >
Černooká Zuzana, 30.1.2011
Taky jsem si jednou koupila barevnou směs, vzešla mi všechna semínka, i přesto mi vykvetla jenom žlutá. Ale nakonec jsem byla ráda, že vykvetla aspoň ta.
Černooká Zuzana, 30.1.2011
Zuzana se vám sama nepopne. K okapu budete muset navázat aspoň nějaké provázky.
Velké , 19.1.2011 Obsahuje fotku
A nebyly by lepší truhlíky ze dřeva? Určitě vyrobí každý šikovný truhlář. Tyhle má moje sestra. Má v nich sice letničky, ale určitě by se daly použít i dřeviny.
Obrázky Clematisů, 9.10.2010 Obsahuje fotku
Ewo, to je nádhera. Moc se mi líbí ten světle fialkovej na 3. fotce. Víte název? Já mám clematisy jen 3 a určitě časem přibudou další. Mám je taky moc ráda.
Million bells, 23.5.2010
rompeg, pěkný barvičky. Koukám, že letos letí ta rudá. Můžu se zeptat, kolik sazeniček máš v to květináči a jakej to je průměr?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika