Příspěvky uživatele - VeniH

Rozkvétání 2017 M+B, 30.3.2017
Karola nám rozkvetla dnes. Praha - Horní Počernice.
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 17.5.2013
Mně bršlice prorostla záhon s kosatci, jejichž oddenky jsou uložené mělko v půdě, takže se nedají okopávat. Teď je bršlice vyšší než ty kosatce, takže pod jejich listy není vidět ani květ. Zkusila jsem ji postříkat selektivním herbicidem, protože... celý příspěvek >
Choroba Rajčin, 28.5.2012
Já podezírám plastové kýble, ve kterých rajčata pěstuji už několikátý rok po sobě. nejde jen o zkroucené lístky, ale i květy jsou pak deformované a plody prostě nenarostou.
Doporučte kvalitní a co nejsladší odrůdu červeného rybízu, 28.5.2012
My máme Versailleský bílý (od Starkla) a chutná nám, i dobře roste.
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 28.5.2012
Karmen... mňam! :-))
Rajcata a pestovani v kyblu - jakou zeminu?, 23.5.2012
Já pěstuji rajčata už několikátý rok ve velkých 20 l kbelících, odtokové otvory buďto ve dně nebo v boku těsně nad dnem, zemina zahradní (jílovitá) plus písek plus vlastnoruční kompost. Tyčka - spirála, nejdřív jen opřené o stěnu garáže (jih), pak s... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 23.5.2012
Nám také Black Krim chutná, letos jsem schválně zkusila i další tmavé odrůdy, tak jsem moc zvědavá (Russian Purple Plum, Black Truffle).
Jaká rajčata pěstujete, 23.5.2012
Já jsem letos vysela (a už samozřejmě i vysadila) tyto odrůdy: Green Zebra, Black Krim, bulharské velké růžové, Pollicino, Black Truffle, Russian Purple Plum, Zlatava, Gardener´s Delight, Tastier, Cherry. Celkem asi 35 rostlin. Lokalita Praha 9 -... celý příspěvek >
Sadovnická projekce, 11.10.2010
Já se tím trápím už několik hodin a proklínám se, že jsem ten program vůbec kupovala . Ještě se mi nepodařilo udělat ani čárku. Táhnu myší, ukazuje mi to rozměry a když myš pustím, všechno rázem zmizí. Jak to mám udělat, aby mi to oplocení... celý příspěvek >
Vie niekto čo mám v kvetináči, 24.7.2010
Řekla bych, že je to Crassula rupestris, tlustice - sukulent.
Nejchutnější rajčata, 29.5.2010
Green Zebra měla letos nejsilnější semenáčky ze 4 odrůd, které jsem vysela (GZ, Tornado, Black Krim, bulharské obří). I ty rostlinky voní tak, že bych se do nich hnedle zakousla 
Kiwi, 29.4.2010
Ani naše "samosprašné" kiwi ještě nikdy nekvetlo. Roste jako o život. Vykopali jsme ho před 3 lety za trest z přední části zahrady a přesadili dozadu k plotu, tam se spokojeně chytlo a to vykopané vpředu obrazilo znova. Takže jsme museli... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 29.4.2010
Ano, kombinace moniliózy a mrazu to asi letos jistí . Nakonec můžu být ráda, že Karola letos otevřela jen asi 3 květy a monilie se do nich zřejmě netrefily . Příští rok budu postřikovat jako Křižíkova fontána!
Je toto moniliový úžeh?, 28.4.2010
Díky, bohužel je to přesně ono . Dnes jsem ostříhala všechny zvadlé letorosty, ale asi to nebude stačit?!? Má smysl ještě teď stříkat? Před kvetením jsem to neudělala, jsem teprve začátečnice, tahle meruňka rodila loni prvně pár zdravých plodů a... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 27.4.2010 Obsahuje fotku
Prosím zkušenější zahrádkáře, aby se podívali na fotky a řekli mi, jestli je to moniliový úžeh a jak mám postupovat - zda ostříhat zvadlé letorosty nebo ponechat. Díky, VeniH
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika