Příspěvky uživatele - Leandrpalmares

co to je za květinu, 6.1.2009 Obsahuje fotku
Prosím ví někdo co je toto za kytičku?
Lilie - která to je?, 28.8.2008 Obsahuje fotku
Myslím že mám tu samou, je to určitě asijská lilie, ale bohužel druhové jméno nevím, při objednávce asi došlo k omylu jelikož měla být jiná.Takže pokud to někdo přeci jen bude vědět i mě to pomůže, byla totiž vážně pěkná a dobře rostlá.
mé jiřiny, 28.5.2008
Také vám paní Danielo přeji krásné léto, myslím že jste také na dobré cestě, kdy se vám zahrádka a pěstování všeho možného stane velkým koníčkem.Mě už to chytlo, kamarádka mi říká že jsem gamblér na kvítka....Asi to bude dědičné, jo a o kousek hlízy... celý příspěvek >
mé jiřiny, 27.5.2008 Obsahuje fotku
I já mám ráda jiřinky, pěkné pane Miroslav, ta odrůda Havran je moc pěkná, mamka měla dva mega záhony plné samých jiřinek, na to nejde zapomenout jaká to byla krása, já se pokouším také některé pěstovat viz.foto, ale mám problém vychytat pro ně... celý příspěvek >
Wistaria, 24.5.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes při cestě na návštěvu k přátelům jsem po cestě ulovila tyto snímky a chci se s vámi o ně podělit, byla to opravdová krása, stát pod takovou statnou rostlinou plnou květů, která už opravdu něco pamatuje, V její blízkosti jsem cítila... celý příspěvek >
Jakou trvalku vysokou cca 50 cm zvolit na plné slunce?, 13.5.2008 Obsahuje fotku
Okrasné trávy vypadají pospolu taky moc hezky, nebo ty růže... záleží stejně na vás, na co každý den budete chtít koukat,  takže jen můj tip.
Prosím o radu, 12.5.2008 Obsahuje fotku
Zkuste třeba Udatnu je to ta bíle kvetoucí rostlina mám ji v zahradě a nadělá parády... mám ji třetím rokem vysoká je asi 120cm myslím že letos bude o kousíček vyšší, alespon vám pak nahradí záplavu květů pivoněk kvete zhruba v červnu červenci ted je... celý příspěvek >
Ostružina jaká je to odrůda, 28.4.2008
Ne ne je to správně zde je i latinský název: Rubus fruticosus x idaeus odrůda Taybes , hezký den Helena
Ostružina jaká je to odrůda, 27.4.2008
Pořád mi to leží v hlavě, chystám se k ní na návštěvu a snad bude vědět jakou že to odrůdu zasadila.Včil tam mám v záhoně Thornfree, dvě beztrné ostružiny, ale odrůda u toho nebyla psaná, pak malinoostružinu Taybes, za pár dní mi dojde... celý příspěvek >
Ostružina jaká je to odrůda, 24.4.2008
Taky vás zdravím, bohužel zmenšit je opravdu nemohu 4 cm to byly určitě kdybych to na vlastní oči neviděla také bych tomu asi moc nevěřila.Dvě sazenice Thornfree už mám zasazený sehnala jsem je hned v zahradnictví kde ráda chodím, jsem sama zvědavá... celý příspěvek >
Svraštělé hlízy jiřin, 18.4.2008
Teda moc děkuji za všechny vaše odpovědi a zkušenosti, co nejdřív je dám do země , budu doufat že mi něco vyleze a na podzim vyzkouším ten písek Helena
Ostružina jaká je to odrůda, 10.4.2008
Super!! tak hurá na nákupy děkuji
Ostružina jaká je to odrůda, 10.4.2008
Dobrý den moc děkuji za odrůdy.Dají se běžně sehnat?nebo je mají ve větších zahradnictví?asi máte pravdu že chutí se nevyrovnají klasické, ale jako spestření do zahrdy nebo na dort se určitě hodí.Mynulí týden jsem sázela dvě beztrnné, raší malé nové... celý příspěvek >
Ostružina jaká je to odrůda, 9.4.2008
Neví prosím někdo co je to za odrůdu?Má obří plody asi 4až 5 cm, kamarádka je jednou donesla do práce, koukala jsem na to jako blázen, byla tak hodná že mi potom donesla proutek abych si ji zasadila, ale bohužel moje drahá polovička v domnění že je... celý příspěvek >
Kdy vysadit jahody?, 9.4.2008
Já sázím jahody v srpnu, na záhon položím černou netkanou textilii, nožíkem vyřežu křížky a do tvaru pětky zasadím sazenice.Stačí pěkně zakořenit a z jara pěkně obrazí.Třetí rok je likviduji, takže textilie to tak akorát vydrží já osobně s ní mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika