Příspěvky uživatele - Pusinova_jaja

Hnědé skvrny na listech anturie, 24.9.2015
Tak ji hlavně moc nepřelívejte. Vždy je lépe zalévat méně. Rády jim uhnívají kořeny. A na přemokření jsou opravdu citlivé :)
Orchidej - boční rašení, 23.9.2015
Jestli ustřihnete vršek, tak kytku zničíte. Obecně orchideje nemají rády, když jim řežete do živého - zeleného. Spíše se jen upravují nažloutlé či zvadlé listy nebo suché kořeny, jinak je nechat růst svým životem. Není vidět jak ten boční list... celý příspěvek >
Určení bylinky, 21.9.2015
Já se přikládám k tomu, že je to máta :) Jinak vemte lístek mezi prsty a promněte jej. Je-li vůně jako pepermintová žvýkačka, budete mít jistotu. Bazalka má spíše vůni kořeněnou. Pusinová
Oleandr puchýře, 16.9.2015
Nevím sice, jak se daří Vašemu oleandru, ale to co popisujete je s největší pravděpodobností puklice. Tím, že listy neošetříte ani kytce jinak nepomůžete, tak má možnost množit se víc a víc. Já jsem to řešila tak, že jsem kytku dala do vany pod... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 30.8.2015
Omlouvám se, jestli to tak vyznělo. Samozřejmě, že se jednalo o samostatný stromek meruňky, žlutou slívu a třešni. Zrovna jsem se na ně dneska dívala a místo stromků mám vlastně takové keře ale s hrubými větvemi :) Vyrostly do výšky cca 3 - 4 metrů.... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 28.8.2015
Tak tomu se říká šikulka :-) A nejvíc naštve, když si za to může člověk sám :) CHtěla jsem se také připojit k pozitivním reakcím a podělit se o svou zkušenost. Mně se tedy zlomený stromek nikdy zachránit nepodařilo, protože se mi to podařilo v létě.... celý příspěvek >
Jak na puklice, 27.8.2015
Na puklice se mi nejvíce osvědčila požvýkaná žvýkačka. Tu pak vezmu mezi prsty a jakoby sbírám s ní ty puklice, které se na tu žvýkačku krásně nalepí. Je to ale nerovný boj. Já je mám na citrusech a anthuriích a pravidelně se mi vracejí. A to jsem... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na listech anturie, 25.8.2015
Mám anthurií asi 7 druhů. Úplně jsem se do těchto kytek zamilovala pro jejich nenáročnost a přitom mají květy, které vydrží kvést i několik měsíců. Obal květináče, který je na fotce je úplně špatně. To je nejlepší cesta k uhnití. To jen na okraj,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika