Příspěvky uživatele - Honza JEKL

Návod na výsadbu větrolamu, 9.3.2015
A co takhle habr, ten by vám nevyhovoval? Roste rychle. dá se tvarovat. Nevím, jak je to s alergiemi u habru. Honza
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 22.1.2015
Zdravím! Je možně, že se to pletivo začne časem rozpadat, mám s ním zatím cca 3 letou zkušennost a drží. Stejně jako klasické plastové bílé ochrany s dírami. Podle mne záleží na tom, zda je má plast UV ochranu nebo ne, ale to asi jeden při nákupu jen... celý příspěvek >
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 22.1.2015
Zdravím! Doporučím na obalení stromků plastové pletivo, když si to dáte do googlu, tak vám vyjedou odkazy. Z pletiva si nastříhám pásy cca 25-35cm a pak je spojím na několika místech kouskem drátu. A je po problému se zajícem a srnčím. Ja to levnější... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 1.12.2014
Stando nezlob se, ale tohle co jsi napsal, není pravda. U krav to tak funguje, protože přidáním močoviny do krmné dávky se zvýší počet mikroorganismů v bachoru a tím pádem se zlepší trávení potravy. Ale u vegetariánů j to totální nesmysl. Honza z... celý příspěvek >
Houba, 18.11.2014
zdravím z Vysočiny! a co když už je houba-choroš na kmeni, v tomto případě asi na 20 leté slivoni? má smysl s tím něco dělat?  Honza z Vysočiny
Švestka v klinické smrti?, 12.8.2014
zdravím! mě se stala s Gabrovskou naprosto stejná věc. Také sem mulčoval a poté mi začala od spodu podehnívat na části kmene kůra od kořenového krčku nahoru. Nemyslím si, že by to bylo teplotou v mulči, jen sem ho měl zbytečně blízko ke kmeni. A... celý příspěvek >
Sklizeň ranných brambor, 25.7.2014
Každý rok ryju ručně a starám se ručně o cca 250-270 m2, co je na tom divného? jen nejsu lenoch a místo čučení na nesmysly v televizi si jdu opdočinout na zahradu. Na Vysočině je nás takových dost, tady ještě žijou lidi, kteří se nebojí máknout :)... celý příspěvek >
Vlaška končí, 19.7.2014 Obsahuje fotku
zdravím! přátelé, zapomněl sem vložit svoje dvě "krásky" v květu na jaře, činím tak až teď. Jsou momentálně trochu přeplozené, dělám probírku ruční. Mějte se fajn! :)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika