Příspěvky uživatele - Leoš

Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 30.10.2007
tvrdý plyn u marunaky je háklivé na nastaveníV minulosti se dodávaly křovinořezy v rozdělaném stavu (motor oddělen od zbytku stroje) a v tom byl kámen úrazu že to neuměl každý správně složit. Nyní je tento stroj dodáván složený jako každý jiný. Není... celý příspěvek >
Marunaka - hlava, 24.10.2007
Jak již bylo uvedeno, strunové hlavy se dodávají od jiného výrobce a při konzultaci s Garlandem mi na otázku co to je zase se strunovými hlavami mi bylo odpovězeno:Víme o tom. Hlava co nám byla poslána k otestování se projevila bez závad, ale hned... celý příspěvek >
Průtokový ohřívač AEG, 20.10.2007
Tento typ jsem ještě rozkuchaný neměl, ale podle rozměrů bude mít problémy jako kterýkoliv jiný. Průtokáč by nemusel být špatný, kdyby byly u nás normální zákony. Problém je o proti boileru v tím, že při příkonu 21kw musíte mít adekvátně dimenzovaný... celý příspěvek >
Marunaka - hlava, 18.9.2007
Jestli hlava začne házet, je bespodminečně nutné práci ukončit. Jinak hrozí minimálně zničení převodky.Skládat již uvedenou hlavu bez velký (zubatý) podložky znamená přímo ničení stroje. Když vám tam podložka nejde, hlavu bez ní nepoužívejte.Jestli... celý příspěvek >
Výkon Jonsered 670 Champ, 16.9.2007
Lze to najít na netu, například zde:http://www.ispesl.it/vibrationdatabase/documenti/leggiDettHAV.asp?lang=it&quale=1425&pag=110
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 28.8.2007
Jestli si zárukou zažádáte o novou hlavu, tak k ní budou přibaleny podložky kovové.Právě podmínkou správné montáže je přítomnost velké podložky. Že vám nezapadne zámek podložky (zuby) na hřídel až tak u strunové hlavy nevadí a závitu na zašroubování... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 27.8.2007
Zřejmě ještě vám pošlou plastovou.Jestli ji ale namontujete tak jak tu píšete,, tak ji okamžitě zničíte a můžete ji také vyhodit. Myslel jsem že to tu píši srozumitelně, ale asi ne.Namontujte si na křovinořez kotouč dle návodu, podívejte se na to a... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 27.8.2007
Obdržel jsem od pana 214.115 strunovou hlavu k prozkoumání (čímž mu tímto děkuji) která při práci vibrovala. Skutečně došlo ke zničení hlavy (aspoň v tomto případě) a to při přesném dodržení postupu montáže uvedeným v návodu k použití v češtině.... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 18.8.2007
Pane host - xxx.xxx.178.197, 17.8.2007 20:45 docela bych to přivítal, snad mi to pomůže blíže objasnit jak se to stalo.Pánové, srovnáváte stihlku s motorem kawasaki?Pak srovnáváte zastaralý motor se špičkou. Váha, výkon, hluk, spotřeba a s... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 17.8.2007
No jstli to vypadalo že bych vás chtěl setřít, tak se speciálně vám omlouvám. Jen jsem chtěl naznačit že ani s hlavami s plastovým uchycením nemáme žádné problémy. Uchycení hlav nových typů je skutečně šroubem, ale předešlé typy to měly matkou.... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 17.8.2007
Ten uvedený email by byl dobrý, kdyby byla též přesně uvedená  otázka a přesná odpověď (bezestřihu). Nemyslím tím uvedení svoji mejlové adresy.Pánové, opravuji a i prodávám tyto stroje už léta a zatím jsem nezažil vámi uvedený problém. Je... celý příspěvek >
Křovinořez Marunaka, 24.7.2007
Snad v akci ano. Minulý rok byla v tomto směru akce skoro pořád, ale se zbožím o které je již zájem se ve skutečné akci jen tak hned nesetkáme.
kompresor Gude, 15.7.2007 Obsahuje fotku
Když už se zajímáte o tu nižší kategorii, mrknite co prodávali asi před měsícem v Makru. Olejový kompresor + příslušenství a každému došla možnost (kupon) 10% slevy. Takže konečná cena s DPH byla zhruba 2100,-kč. Parametry má stejné jako ty vámi... celý příspěvek >
Marunaka TH43 DX - chudá směs?, 14.7.2007
V Brně máte např: Jaroslav Toninger Mírová 15 Brno PSČ: 618 00 tel.: 548531294 fax: 548531394 Email: servis@gardentech.cz Ale myslím si, že by ve vašem případě bylo lepší navštívit servis který vám to opravoval a doporučuji vám řídit se radami co... celý příspěvek >
Marunaka TH43 DX - chudá směs?, 14.7.2007
To může být z několika důvodů. Nechci vás nějak strašit, ale ty časté jsou: špatně vyštelovaný karbec, dokroucené membrány vlivem špatného benzínu a začátek vydírání pístu vlivem špatné pohonné směsi. Zkuste to ukázat servisákovi co vám to opravoval,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika