Příspěvky uživatele - Tad

Rajčata pro sezónu 2014, 1.5.2014 Obsahuje fotku
Foto rajčín z dneška:
Co vaše réva? (2014), 29.4.2014
Máte pravdu vostorg som síce naživo nevidel ale ten môj sa na Váš ani na ten z atlasu revy nepodobá ani tvarom listov a zo spodu listu nieje plstený-je úplne hladký. Do slovplantu, kde som ho kúpil nemám moc ďaľeko, tak sa pri najbližšej príležitosti... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 28.4.2014 Obsahuje fotku
Cez víkend som postrekoval kuprikolom nerezistentné odrody, ale postriekal som aj kodrianku, ktorá je vraj na plesne citlivejšia a mám ju novú tak by som o ňu nechcel prísť. pridávam foto kodrianka a vostorg:
Rajčata pro sezónu 2014, 28.4.2014 Obsahuje fotku
zabudol som sa prihlásiť, tak pridávam ďaľšie foto sem:
Co vaše réva? (2014), 12.4.2014 Obsahuje fotku
Na teploty sa zatiaľ nemôžem sťažovať (od pol februára sú v pluse). Vostorg mám zo slovplantu takisto Kodrianku, ale červeného nádychu u Vostorgu som si nevšimol, listy sa mi zdajú oproti Vašim skôr kožovité a aj vrúble ktore sa mi po jarnom... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 11.4.2014 Obsahuje fotku
Na jeseň vysadený Vostorg je naozaj v predstihu.U nás (žitný ostrov) bolo ráno okolo 4°C. 
Štěpování révy - stratifikace, 11.4.2014 Obsahuje fotku
SkÚsil som naočkovať vinič prvÝ krát a úspešnosť mám 100%. Asi to bude odrodou ale aj tým že vrúble z ktorých som bral očká som stratifikoval v pivnici od decembra a ešte stále nevyrašili. teplota v pivnici je od 10 do 15°C.
Rajčata pro sezónu 2014, 26.3.2014
Toto sa mi stalo minulý rok na jar keď boli chladné noci a na paradajkách sa zrážala rosa.
Ildi neklíčí, 26.3.2014 Obsahuje fotku
mne vyklíčili asi o 2 dni neskôr ako ostatné odrody a majú trochu nižší vzrast, mám ich 1.-krát tak som si myslel že je to v poriadku. Semená mám od seva-flora bal.2012
Rajčata pro sezónu 2014, 1.2.2014 Obsahuje fotku
Ja mám kúpenú Enygmu F1 ktorá by mala byť vysoko odolná k ochoreniam. Z menej tradičných mám nové napr. white cherry, sweetie a goldene konigin.
Poznáte druh dýňe na fotce?, 19.9.2013
Môže to byť hokkaido... pozerali ste sa aku ma farbu dužiny? Sú aj hokkaido tekvice s zelenou šupkou napr.Delica F1 alebo Green Hubbard. 
Sklizeň rajčat 2013, 11.8.2013 Obsahuje fotku
dnešný zber cherry rajčín- chocolate cherry, perun, datterino a neznáma odroda chery červenej z supermarketu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika