Příspěvky uživatele - cechura

Hnojení na list - kdy a čím?, 12.6.2013
Hovoří tak i encyklopedie, tak to i aplikuji a listy jsem na stromech nikdy nepopálil.   j.c.
Lukon Glads, 10.5.2013
Někdy se oplatí prohlídnout i stránky aukcí nebo bazarů. Hlízy i sazenice se tam dají sehnat obykle za zlomek ceny v obchodech a bývají přímo od pěstitelů v mohem lepší kondici a stavu. Jásot mojí ženy při převzetí zásilky s hlízami denivek a kany mě... celý příspěvek >
Kurací - slepičí hnoj, 9.5.2013
Wikipedie říká o hnojení na list toto. Nejdůležitější je asi odstavec aplikace. Otázkou je jestli bych měl na ovoce z takto ošetřovaného stromu chuť.      j.c.
Je to koniec?, 9.5.2013
Vaše sazenice by měly směr, kterým mají namířeno ukázat během 12 - 24 hodin zcela jistě. Nedostatku sazeníc na trhu bych se ale neobával, lidi si loňské mrazíky budou jistě pamatovat. Jinak mám cca 50 volných Tornád a cca 200... celý příspěvek >
Je to koniec?, 9.5.2013
Regeneracní schopnost rajčat je myslím vysoká a podle fotek se mi zdají listy v pořádku. Máte je v přepravce, dopřál bych rostlinkám jemnou sprchu odraženou vodou, nechal okapat a někde v polostínu 2 - 3 dny odpočnout. Měly by to... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 8.5.2013
S pilatkou by neměla mít nic společného. Pamuchnice zahradní    Bibio marci
Neví někdo co je to za hmyz na jabloni?, 8.5.2013
Pamuchnice zahradní. Doba rozletu je poměrně krátká, škody na zahradě by neměla nadělat. Na její napodobeniny se v době rozletu chytají náramně pstruzi.    j.c.
Pulzní kruhový zavlažovač, 30.4.2013
Vodu máme hodně tvrdou, vápenitou. Čerpadlo vezme s sebou sem tam zrnko písku, v hadicích nechaných venku se mi oběvují řasy, které odcházejí přes rozstřikovač ven. Ještě se nic neucpalo.    j.c.
Pulzní kruhový zavlažovač, 29.4.2013 Obsahuje fotku
Pulzní jsem již přestal používat. Levnější modely jsou k vzteku, kvalita závlahy se mi nezdála. Tyto modely rozstrikovačů fungují bezchybně na f. hřištích kde přívod vody je na min 90 tubce. Zahrádkářské modely se mi zdají na uvedené metry plochy... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 28.4.2013
Děkuji, je to přesné. 11 starých stromů, míchám 40 l s tím že stačím zlehka ofouknout i menší hrušku. První postřik jde téměř do holých větví. Při druhém už toho pochytá dost listí. nestéká.          ... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 28.4.2013
S olejema jsem to vyvedl před 14 dny zrovna tak na co jste se ptal. Honda si jen ševelí.    j.c.   
Rozkvétající broskvoně, 28.4.2013
Včelky Vám závidím, pod Brnem je nemám. Po víkendu na zahradě by mi stačila na sečtení 1 ruka, se čmeláky je to lepší. Jako další jsem postrádal vlaštovky.      j.c.
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 28.4.2013
Prodejce vám nelhal. Maďarská je přesně jak ji popsal. Spolehlivá, úrodná, chutná. Plody dozrávají poměrně naráz.  Jejím jediným nedostatkem je v příznivých letech tendence přeplozovat, což znamená drobnější plody. Mám ji zastoupenou takřka... celý příspěvek >
Pojmy ohledně chuti hroznů, 28.4.2013
Ze stolních hroznů s odrůdovou chutí se dá vždy udělat minimálně celkem slušný burčák. Další slovník pojmů najdete např i zde.
Moniliový úžeh, 28.4.2013
Řekněme vzrostlý strom. Jakou máte spotřebu postřiku v litrech na to, abyste s klidným svědomím prohlásili, že je stromek ošetřený.?       Mě to dělá kolem 4 litrů postřiku na vzrostlý strom při použití motorového... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika