Příspěvky uživatele - 215.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtací a sekací kladivo, 2.6.2009
Byl zde dotaz na cenu Metaba UHE 28 Multi v Polsku... mělo by to být nejméně o dva tisíce méně než u nás, což mi za malý výlet stojí.  Ještě jsem se díval na Makita 2470 T, ale není mi jasné, jestli je u ní náhradní hlavička pro normální vrtáky... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 1.6.2009
Děkuji všem za reakce. Byl jsem se dnes podívat v obchodě a to UHE 28 Multi vypadá výborně. Druhým favoritem je Makita 2470, výkonově obdobná jako Metabo, ale mnohem levnější.  Zajímavým zjištěním je to, že v Polsku jsou Metaba podstatně... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 29.5.2009
Měl bych (asi dost stupidní) dotaz na uživatele kombinovaných kladiv.  Je dvourychlostní převodovka opravdu tak užitečná?   Budu pomalu spravovat barák a tak chci koupit nějakého silného pomocníka v ceně kolem desti tisíc korun. Líbí... celý příspěvek >
Vodárna - nerez?, 10.5.2009
Podle toho, co píšete, by nebohý Darling potřeboval v podstatě repasi a výměnu všeho, což je skoro vždy dražší než koupě nového výrobku.  S tím vodním kamenem je to dost možné, máme silně vápenitou vodu, která dělá se vším divy.  Otázka je,... celý příspěvek >
Vodárna - nerez?, 9.5.2009
Jak se na to dívám, začínají mi být sympatické stroje, označované jako "malé kompaktní vodárny bez tlakové nádoby". Když uvážím iracionální panickou hrůzu některých členů rodiny ze "stojaté" vody a avizovanou nízkou hlučnost,... celý příspěvek >
Vodárna - nerez?, 9.5.2009
Čerpadlo nerachotí, ale hluk je jinak doslova ohlušující. Bohužel nevím, při jakém tlaku se zapíná, nádrž je 20 litrová a zapíná se co kbelík. Vodárna je v provozu asi 40 let, ale už tam byl několikrát vyměněný snad každý díl.  Pokud jsou nově... celý příspěvek >
Vodárna - nerez?, 9.5.2009
Tím to nebude, už tam byl servisman a zkoušel to. Navíc to neřeší tu strašnou hlučnost.
Vodárna - nerez?, 9.5.2009
Zajímavá debata. Na chalupě máme starý Darling, který je však přímo pekelně hlučný a poslední dobou se z nějakého záhadného důvodu zapíná po pár litrech odpuštěné vody. Jelikož je v místnosti nad ním ložnice, je to fakt děs.  Chceme proto místo... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 17.4.2009
Děkuji pěkně. Nepřítel identifikován, teď s ním mohu udělat krátký proces!
Postrik proti pilatce, 17.4.2009
Měl bych doplňující otázku:  jaký škůdce způsobuje červivost švestek? Jde mi o ty napohled lákavé švestky, které jsou však plné červíků... Je to právě pilatka?
Agzat tuning, 16.4.2009
Totéž udělá i Vari - když nemůže dál, prostě se zahrabe, klidně až po nápravu. Nevím jestli tento problém má nějaké jednoduché řešení, fréza je prostě moc lehká.
přestavba jikov 1433, 24.3.2009
Podrobnosti přestavby by mě taky zajímaly, potřeboval bych větší výkon a to startování, to je hrůza.  Otázkou je,  které díly mají oba motory stejné...  Je klidně možné, že lacinější variantou je starý, ale funkční motor za docela... celý příspěvek >
BDR 700, 22.2.2009
Je to trochu mimo téma, ale za tvrzení, že startování motoru Jikov bez dekompresoru je obtižné, se klidně podepíšu. Je to opravdu jen pro otrlé a otrlí musí být i případní diváci, protože těch nadávek, když to nejde...  Za tepla už je to hračka,... celý příspěvek >
Slepice devastují trávník, 18.2.2009
Že slepice žerou trávu (a to velice intenzivně, nemusím to moc sekat) a hrabou, to mi nevadí, vadí mi ty obrovské jámy pro popelení. Nejhorší je, že slepice jednu díru používají třeba týden, pak si udělají další na druhém konci zahrady, atd... ... celý příspěvek >
Slepice devastují trávník, 18.2.2009
Nevím, kde tenhle příspěvek zařadit, ale vzhledem k charakteru činnosti opeřenců jsem ho dal tady. U chalupy máme opravdu velkou zahradu a v ní má své eldorádo pár slepic, které se potřebují popelit. Zahrada v létě připomíná spíš dopadovou plochu pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika