Příspěvky uživatele - 227.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 28.8.2008
GI to jste napsal velkou pravdu ja bych mozna ty prumery snizil na 45 cm. Pokud to rezete casteji a jeste suche tak je vykon pres 3kw potreba. O vikendu jsem rezal s PS5000 sukovitou suchou tresen 70cm, ikdyz to bylo jen nekolik rezu... celý příspěvek >
Dolmar a Metaltec 1, 26.8.2008
Poslali ocekavanou kulantni odpoved v souladu se svym manualem. I kdyby to testovali a schvalili to, znamenalo by to zajistit podporu pro dalsi produkt jeste od bezejmene firmy ktera za nic neruci. To si nikdo bez duvodu nevezme na triko, jeste... celý příspěvek >
Prve moje skusenosti s Dolmar 4600s, 26.8.2008
Take bych mel zajem o LPX, ale nevidel jsem ho jeste v nabidce, co stoji? Ptal jsem ve Stihlu na RSC, ale oni nevedou silu clanku 1,5 tak ze zbyva Oregon. Mam potize s reznym vykonem PS5000 v silnem dreve tak 15% navic by se hodilo.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika