Příspěvky uživatele - 210.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 3.5.2024
suhlasim, je to tak. mne taky nikdo nic neda. a jestli ano, jdu pak na urad a budu chtit 3000,-, jsem zvedav jak se k tomu postavi.
Pěstování ozimé zeleniny, 17.4.2024
parada
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
take to nedoporucuji, pokud je to b lizkosti nejake nemovitosti. Mel jsem maly stribrny smrk na male zahradce, a bylo mi ho lito ho pokacet, a doslo to tak daleko ze z toho byl 15m strom, vsude ploty a naklonen na spatnou stranu. Ta sranda mne stala... celý příspěvek >
Papriky 2024, 3.4.2024
Tak premyslim s ohledem na pocasi, ze papriky i rajcata prenesu do skleniku, a papriky pristi tyden asi uz tam vysadim, spis mozna uz o vikendu, na ranni mrazy uz to nejak nevypada. Risknu to, a rajcata kdyztak prikreju nebo odvezu, ty zustanou v... celý příspěvek >
Red Delicious, 19.3.2024
diky moc za rady, obema. pustim se do toho. To vyvazovani a ohybani, do toho se mi moc nechce, ne ze bych nemel cas, nebo moc stromku, ale zvazim to.
Meruňky 2024, 14.3.2024
zacina kvest Kompakta, Kioto zatim ne.
Předpěstování košťálovin, 22.2.2024
No, musim konstatovat, ze jak jsem zacal brzo, nenaplnilo to moje ocekavani, spousta sazenicek mi odchazi, myslim, ze jsem je prelil. Ale dost jich jede, tedy bude jich dost. Napoprve tedy se mi to moc nepovedlo, no priste bude lip.
Meruňky 2024, 13.2.2024
Teda ja o tom vim prd, merunku jsem predloni koupil zda z toho neco bude. Ale ze by to kvetlo uz ted v pulce unora, jsem prekvapen az sokovan.
Papriky 2024, 12.2.2024
Zatim nakup odlozen, pac jsem zjistil, ze rospustne Plod a kvet, co mam na zahradce, je 8-16-24. Male papricky Poupila uz maji treti prave listy a nejake zlute, tedy jsem nucen asi zitra pohnojit.
Papriky 2024, 12.2.2024
Jako v postylce.
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
To bylo na Vladimira, Waltere. Ono to tady nejak spatne radi prispevky. Tak jsem to ale take nemyslel, jako vytku, Vladimire. Mne je to jedno, co to bude, mam tolik sazenic ze se to stejne do skleniku nevejde, ale jsem zvedav tedy co z toho nakonec... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024 Obsahuje fotku
Ahoj, nevim proc bych se nakupu u nich mel vyhybat, bral jsem tam teda vic semen a ostatni je v pohode. Nezda se ze by to balili nbekde doma v garazi, ten pytlik je normalne semenarska firma. Ale tak nevadi, misto zeli bude ananas, to bude zradlo.
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
Originalne zabaleny sacek osiva na Alegru. Ze bych si ja spletl popis udrud pri vysevu, mozna, ale nic dalsiho krome kvetaku, kapusty a pekingskeho zeli jsem nevysel. S temi obrazky mam stejny problem, roztazene. Neni chyba u tebe.
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
Ano, tak si rikam, ze ma zvlastni listy, tak nevim co do toho sacku dali a co z toho vyroste. A dekuji za radu.
Předpěstování košťálovin, 2.2.2024
ano, pred par dny pikyrovani do sadbovace s okem 3x3cm, pokud budou prerustat, pujdou do vetsich, ale podle mne to vydrzi do zacatku brezna, kdy je mam v planu dat do skleniku, snad nebude v dubnu zase -10. Do tak malych kvuli mistu, protoze uz je na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika