Příspěvky uživatele - 88.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 15.2.2021
Poznámka pro přítele Bred I.K. Zkuzte odrůdu Jazz. je sice trochu drobnější, ale u vás je lepší poloha. Snad bude i větší. Neskutečná chuť, jak kořenitá, tak aromatická, exotická. vyniká bezproblémovou,  dobrou skladovatelností. Pevná chruplavá... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 15.2.2021
Přeji Přátelé pěkný den. Chvíli mi trvalo zjistit, kdo se skrývá pod značkou Ing Fidla. Tímto tě Ondro srdečně zdravím.  Ing Fidla je skutečně Ing, absolvent fakulty v Lednici.  Nikdy bych si nedovolil pochybovat o jeho znalostech starých... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 12.2.2021
Přeji pěkný den všem zaníceným ovocnářům. Asi je to ode mne nehoráznost obnovit tak staré vlákno.  Ale nemohu se nevyjádřit. Jsem poměrně zaneprázdněný workholik, a misto u PC pracuji raději na zahradě. I diskusi raději vedu z očí do očí. ... celý příspěvek >
Starcats, 11.2.2021
Sloupcová odrůda Starcats patří k první serii německých sloupcovek. Je to pouze podzimní, maximálně ranně zimní odrůda s krátkou dobou skladovatelností. Chuťově má k rodičovské odrůdě Elstar hodně daleko. Není resistentní ke strupovitosti. Roste dost... celý příspěvek >
Jazz, 11.2.2021
Jsem rád, že nejsem sám, kdo nedá na chuť odrůdy Jazz dopustit.  Mám ji na zahradě asi 8 let.  Jedná se pravděpodobně o klubovou odrůdu. Odrůda je náročná na polohu a délku vegetace. Já ji sklízím ve středních polohách velmi pozdě, až... celý příspěvek >
Pomůcka pří výběru jádrovin, 6.2.2021
Profesionální sadaři knipbaumy hodně vysazují. jedná se o dvouletý výpěstek s jednoletou korunkou. Moderní systémy v sadech bývají pod kapkovou závlahou a často přinášejí první plodnost už v prvním roce po výsadbě.  Samozřejmostí je intenzivní... celý příspěvek >
Pomůcka pří výběru jádrovin, 5.2.2021
Přeji přátelé pěkný den. Zajímavě se vyvinula diskuse. Přitom jsem si nevšiml, jestli někdo vlastně odpověděl tazateli Viliamovi  234.69 na jeho dotaz. Já bych tipoval, že se může jednat o odrůdu Denár. Pisatel neuvádí pěstitelskou oblast. Denár... celý příspěvek >
Jak ostříhat sloupovitou jabloň?, 4.2.2021
Jsem zahrádkář a včelař. Tam se dosud oslovujeme příteli. Doufám, že jsem se nikoho nedotkl tímto oslovením. Sloupcové jabloně je zajímavý fenomém do malých zahrad. Ale zatím rozhodně nedosahují takových chuťových vlastností jako špičkové klasické... celý příspěvek >
Jak ostříhat sloupovitou jabloň?, 3.2.2021
Pokud nemusím, rovněž nekrátím růstový vrchol.  Jsem pod horama a taky mi nenamrzá.  Zakracuji tehdy, vznikala li by mi na vyholené ose místa bez plodnosti. / Na fotce tazatele je zřejmé, že k tomu došlo /.  Jinak za nejchutnější... celý příspěvek >
Jak ostříhat sloupovitou jabloň?, 2.2.2021
Se zájmen jsem si přečetl diskusi k problematice řezu sloupcových jabloní. Nemohu se nezastat postupu přítele Mičurina II. Toto řešení uplatňuji sám u odrůd sloupcových jabloní, které neochotně nasazuji plodonosné dřevo.  Případné konkurenční... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika