Příspěvky uživatele - 211.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špendlíky, 22.9.2021
Mám stejnou zkušenost z letoška, akorát jsem měl kvas ze 3/4 myrobalány a z 1/4 lepotice. Když odečtu přidaný cukr, tak nateklo 6,5 litru 50% gořalky ze 100 kg. Vůně jemná, exotická ale nejsem schopen určit jakému ovoci se podobá. Kvalitou to vidím... celý příspěvek >
Meruňka odolná monilioze? Clarina, Harlayne, Lerosa, 8.6.2018
Je to možné, nebudu se s vámi přít. Na ESFY mě přivedli až zdejší diskutující. Abych řekl pravdu, samotného by mě zajímalo, jak se tedy liší ESFY od apoplexie. Lístečky se na počátku léta svěšují/svinují, větev začíná uvadat - je to příznak ESFY... celý příspěvek >
Nedohořelý popel se nerozlozi?, 28.12.2017
Nějaký malý rozdíl tam asi bude. Dřevěné uhlí se získává pyrolýzou a ta může probíhat za různých teplot. Podle teploty dosažené při pyrolýze dochází k různým procesům (viz pojem pyrolýza na wikipedii). A tady je např. rozdíl mezi dřevěným uhlím pro... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika