Příspěvky uživatele - 197.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí a pořád listů jabloně, 30.7.2022 Obsahuje fotku
A ještě foto z druhé strany.
Žloutnutí a pořád listů jabloně, 30.7.2022 Obsahuje fotku
Tak jsem vyfotil zelený list. Prosím o radu, jestli tomu mužů nějak pomoct. Děkuji.
Žloutnutí a pořád listů jabloně, 23.7.2022
Děkuji za info. Zkoušel jsem googlit, ale nenašel jsem, jak se proti tomu bránit. Doporučil byste nějaký postřik? Díky za info. Martin
Žloutnutí a pořád listů jabloně, 23.7.2022 Obsahuje fotku
Ještě doplním, že vloni měl strom extrémní množství plodů - měli jsme si 60 l moštu. Letos má asi 4 jablka. Ostatní jabloně v okolí to nemají. Připojuji ještě jednu fotku.
Žloutnutí a pořád listů jabloně, 23.7.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co může způsobovat žloutnutí listů na jabloni. List je prakticky celý žlutý, jsou v něm jen o omezená zelená místa. Zespodu jsou některá místa skoro fialová a hnědá, jabloň má takto postižené listy hodně, ty opadávají. Pod... celý příspěvek >
Usychání květů hrušně, 23.5.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos mi krásně kvetla hrušeň, ovšem většina květů uschla, zůstalo asi 5 plodů na celém stromě. V předchozích letech mívala plno výborných hrušek, tak bych o ní nerad přišel. Myslel jsem si, že by to mohla být bakteriální spála, ale ta by... celý příspěvek >
Listy jabloně - pokroucené, křehké, děravé, olámané, 12.6.2018
tak ona plodí, jen mi přijde že listy nejsou úplně zdravé. Občas nějaký škůdce to je možné. Ale čekal jsem radu, že by třeba stačilo dodat draslík, nebo nějaký prvek.
Listy jabloně - pokroucené, křehké, děravé, olámané, 11.6.2018 Obsahuje fotku
Prosím o radu co jabloni chybí. Zalévám jí často. Listy jsou pokroucené, křehké, proděravělé, viz foto
Žloutnou a opadávají ještě malé plody - jaký je problém, 12.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den,      nevíte prosím co je této švestce? Žloutnou a opadávají ještě malé plody. Není to problém špatného opylení?  Děkuji, F
Doporučte odrůdu ořešáku, 11.11.2017
My si ořešák na zahradě přejeme, ale máme místo maximálně na průměr 10 metrů. Raději jen na 8 metrů. Že máte průměr 4-5 metrů ve skoro 20ti letech to jepro nás zase povzbuzující. To není tak obrovský. kolik kg tak ze stromu zklidíte? V kolika... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu ořešáku, 5.11.2017
Také by jsme potřebovali aby ořešík měl korunu třeba ve dvou metrech, aby fungoval jako přírodní slunečník. Tak bych se chtěl záptat jestli je tato odrůda na to vhodná. Manželka mi tu říkala, že Mars v žádném zahradnictví u nás již není.  Kde... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu ořešáku, 5.11.2017
Takže jestli to chápu dobře, tak "relativně" nejmenší by mohl být Mars? Ale píší, že korunu vytváří širší...
Doporučte odrůdu ořešáku, 5.11.2017
Zrovna ten Marz jsem zavrhnul, protože tam píší že je ze všech největší. Tak nevím, kde se dozvědět pravdu :(
Doporučte odrůdu ořešáku, 5.11.2017
Na stránkách zahradnictví Havlis se píše, že Jupiter "Dorůstá výrazně nižší než základní druh - pouze kolem 6m výšky a o něco větší šířky s mírně přepadavými větvemi." tam to chápu jako o něco větší než 6 metrů průměr... protože průměr je... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu ořešáku, 5.11.2017
A který doporučíte spíše Jupiter a nebo Seifersdorfer? 1/ Mám relativně malou zhradu, tak pořebuji co nejmenší korunu. 2/ Na netu někdo píše, že Seifersdorfer má kořeněnou chuť, je to pravda? Mám se toho obávat? Děkuji za odpověď... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika