Příspěvky uživatele - 197.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převodovka T20 k Vari, 7.4.2009
Dobrý den, nevíte někdo prosím, kolik oleje má být v převodovce T20 k Vari a případně kudy se tam dolévá (předpokládám, že do otvoru, který vznikne vyšroubováním šroubu s nálepkou PP90 a do výšky tohoto otvoru? a co se nastavuje tím druhým šroubem s... celý příspěvek >
motor - starty, 5.5.2008
DĚKUJU!!! Podle rady jsem vyšrouboval svíčku a startováním vyfoukal palivo - když jsem to udělal po několikáté a zjistil, že to je pořád "uchlastané" rozdělal jsem / už asi popáté / nádržku karburátoru a našel na dně spadlou trysku.... celý příspěvek >
motor Tera Vari, 5.5.2008
Dobrý den, mám problém s pohonnou jednotkou tery - po zimní odstávce se mi ji nepodařil nastartovat. Už jsem vyměnil svíčku, vyčistil karburátor, odpojil drát na stop, hadici k filtru, kdyby byl ucpaný a pořád nic. Svíčka jiskru dává /neumím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika