Příspěvky uživatele - 144.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS7910, 14.2.2017
Ta moje ma sakra najeto, ale riskl jsem koupi, ukecal jsem ji pod 5K a drobny servis stal 800 komplet, prace a membrany a palivova hadicka a prohlidka a svete div se, vnitrek je ok a jede fakt dabelsky.
Dolmar PS7910, 14.2.2017
Zadny servis nemam, prodejnu take ne, jsem amater a tato druha reakce jsou moje jediny na tomto foru. Jen jsem stravil x hodin procitanim zdejsich velice zivych debat a po dnesni zkousce uvedene pily jsem chtel dat najevo, ze je to velice pekelny... celý příspěvek >
Dolmar PS7910, 14.2.2017
Hq jsem jeste nemel a po tomhle torpedu nemam ani zapotrebi neco jineho hledat
Dolmar PS7910, 14.2.2017
Zdravím, pořídil jsem si uvedenou pilu, i když z druhé ruky, ale je to pro mě neskutečný kotel, resp. dravec, díky zde přítomným, kteří o této pile zde psali a já na ně dal Mám akorát v současné době jediný problém, dochází silné dřevo :)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika