Příspěvky uživatele - 211.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muškáty na zimu ostříhat?, 8.11.2016
Ať dělám co dělám, muškáty mi začnou kvést až v srpnu...
Škumpa, 8.11.2016
host - xxx.xxx.151.228 (?) 17.8.2007 8:57 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Řezu se vůbec nebojte, škumpa je nezmar - "Utneš nohu a vyrostou dvě" :-) No tak právě takhle jsem o velkou zapěstovanou škumpu... celý příspěvek >
Škumpa, 7.11.2016
Taky jsem měl škumpu ještě když jsem zakládal okrasnou zahradu, ale jen proto, že byla zadarmo a rychle rostla.Výmladků bylo mnoho, to je pravda, ale když se zahrada jednou za 14 dní seká, tak je to jedno.Líbila se mi stříhanolistá škumpa, která je... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 28.4.2016
Nechápu váš způsob vnímání a uvažování. Čím podle vás odbíhám od problému houbových chorob? Nevěděl jsem, že monilia laxa má jako hostitele akát, jasan, javory, lísky a buky, toto jsem měl pochopit? :-) Pokud ano, pak už je stějně jedno jestli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika