Příspěvky uživatele - 38.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni traktor al-ko t15-95.5, 6.9.2016
Ze zvědavosti jsem nato kouknul, podotýkám,že mám zkušenost se stigou, castel-gardenem, husqvarnou,hondou-s alkem ne.Vyhodilo mě to cenu 75tis.,pokud to souhlasí, tak ani náhodou.Proč?Proč kupovat zdechlej čínskej jednoválec mazaný rozstřikem proti... celý příspěvek >
Křovinořez STIHL FS 460 C-M nejde nastartovat, 6.9.2016
Poznámka"auto nemám" je sice věcná, přesto se mu může rada hodit-může požádat souseda, objednat taxi, sjednat odvozovou či přepravní službu-toto vše ho vyjde stále levněji než roční pojistka auta.Nejsme na sibiři ani v kanadské divočině, tady je... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 6.9.2016
Právě i proto jsem si koupil nejsilnější vyžínač na trhu, aby jsem to nemusel řešit a kupuji nejsilnější strunu, ale kdo má limitní strunu, tak opravdu nepoužívat silnější, tam to jde dohnat alternativníma strunama typu Duoline apod.,jen jsou dražší,... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 6.9.2016
Takové základní věci tu snad řešit nemusíme, je jasné, že plošné vyžínání je větší zátěž pro stroj, než kotouč např. trojzubý.Ale někdo zaměnuje "komunální" vyžínání za dovyžínání po sekačce.Nevzhledové pozemky se vyžínají 3-4/rok, vzhledové... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 5.9.2016
Kdyz chci používat silnější strunu, tak vezmu silnější vyžínač. Netahám taky přece za oktávkou 12t vlek.Osvědčené jsou od stihla, kupodivu i levné, dobře se navíjejí a úbytek je pravidelný, pokud se třepí, je suchá a skladování je doporučeno ve... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika