Příspěvky uživatele - 183.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Králíkárna pod ořešákem, 6.3.2015
Ořech svými silicemi odpuzuje hmyz
Krmení pšenicí, 6.3.2015
Trochu to vadí, pšenice obsahuje lepek, který způsobuje vznik "těsta" a je pro býložravce hůře stravitelný.
Hořký tuřín, 5.3.2015
Na odrůdě hodně záleží, česká odrůda Milevský je spíš pro dobytek než pro konzumaci. Odrůdy k jídlu bývají žlutomasé. Např. krajová odrůda Dumlík. (Viz Gengel).
Jakon, 5.3.2015
Jakon dá při pěstování asi tolik práce jako jiřiny, se kterými je příbuzný, i jeho hlízy vypadají podobně. Hlízy má dvojí, jedny jsou na jídlo a druhé na pěstování. Ty na pěstování vypadají asi jako hlízy topinambur. Na jaře se z nich nařežou kousky... celý příspěvek >
Diamantová motyka - diamond hoe, 18.4.2014
Takže k vyvolané podnětné diskuzi - chtěl jsem se jen zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s tímto nástrojem. Šintáků mám doma několik, Martínkovu plečku taky. U šintáku (který se někdy prodává pod názvem plecí očko) mi občas vadí, že pracuje jen při... celý příspěvek >
Zahradní nůžky Winland - zkusil někdo?, 11.4.2014
Používáte někdo zahradnické profi nůžky s rohatkou zn. Winland? Popř. které z nůžek s převodem byste doporučili?
Uskladneni zmrzlych pripadne nedozralych hokaid, 3.10.2013
Hokkaido jsme zavařovali, ale není to nic moc - je moučnaté, děti to nechtěli jíst, že jim to "roste v puse". Klasická česká dýně na kompot dává daleko lepší výsledný produkt.
Kdo mi zabíjí slepice?, 30.4.2013
Pokud ta slepice nemá poškozený krk a je vyžraná hlavně z měkkých tkání mohl by to být mýval, ten je natolik drzý, že je - li vyrušen, vrací se ke kořisti když je vzduch čistý
Po roce opět řádí ve skalce, 10.10.2012
trus nepomůže
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika