Příspěvky uživatele - 183.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bataty, 4.10.2015
Ony nemusí být ani ošetřené, nerady klíčí obecně. Na jednom zahraničním webu jsem četl, že hlízy batátů klíčí asi z 1/4 dobře, 1/2 špatně a za dlouho, a 1/4 nevyklíčí vůbec. Zjistil jsem, že vůbec není potřeba sázet hlízy, řízky z výhonu batátu ve... celý příspěvek >
Jak vyrobit kvas na vodku?, 26.8.2015
Na vojně jsme rozmixovali čistič oken s živočišným uhlím, přefiltrovali přes piják ze sešitu, obarvili karamelem a s rumovou trestí to bylo k nerozeznání od originálu.
Šarka u třešně?, 20.7.2015
Podle Wikipedie mimo rod Prunus což jsou dnes všechny peckoviny může být hostitelem šarky dalších cca 20 druhů rostlin - zvonky, jetele, tabáky, hluchavky, merlíky, hrách atd.
Rajče Stupické polní rané, 20.7.2015
Někde jsem četl, že Start F1 má jako jednoho rodičů Stupické a druhého Slávu Porýní. Bohužel to nikde nemohu dohledat.
Hokkaido - uhnívání plodů, 19.7.2015
Po různých pokusech se mi osvědčilo zkrátit stopku co nejvíce a pahýl ošetřit kyselinou benzoovou. pokud se stopka ulomí celá vzniklou ránu ošetřím stejně. Po zaschnutí skladuji v teplotě 10 - 20C. Loni jsem část skladoval v pracovně kde mám počítač... celý příspěvek >
Amarylis stále nekvete, 28.6.2015
Já je na jaře zasadím na pole kde mi zůstane kousek místa mezi řepou a bramborami. Na podzim - po prázdninách, ale většinou po prvním mrazíku je vykopu, ustřihnu listy a kořeny, orvu z nich ty malé cibulky,  v bedýnce je nechám oschnout a pak to... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 25.5.2015
Pokud by tam nebyly žádné odlišnosti - pravděpodobně jste uspěl.
Zelenina pre prežitie, 25.5.2015
Ad 2) - Tykvovité rostliny jsou všeobecně velmi odolné vůči inbrední depresi- "Self-pollination for 10 generations of Cucurbita maxima did not affect vigor or reproductive capacity (Cummings, 1928)." Zdroj zde. Takže stačí když máte jednu... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 20.5.2015
S obilím je problém s mlácením - to už je lepší kukuřice.
Zelenina pre prežitie, 20.5.2015
Mužete sít na jaře, ale vyrostou vám z toho obludy obrovské, duté a dřevnaté. Já seji po česneku a úplně to stačí.
Fialové brambory, 20.5.2015
Židovské brambory jsou topinambury. Batáty jsou sladké brambory.
Oka - Šťavel hlíznatý (Oxalis tuberosa), 7.5.2015
Oka (nebo Oca), latinsky Oxalis tuberosa je jedna z nejstarších kulturních rostlin Jižní Ameriky, hlavně z oblastí And. Můžeme se potkat i s označením Novozélandský jam i když mezi jamy nepatří, případne české pojmenovaní a to šťaveľ hlíznatý. Do... celý příspěvek >
Jakon, 4.5.2015
Až to budete sázet na pole, tak ty trsy rozdělte nožem na menší. A nebo rozdělte rovnou teď a přesaďte to do více květináčů.
Hořký tuřín, 8.3.2015
Jakou měl barvu na řezu? Žlutou a nebo bílou? A Jak se ta odrůda jmenovala?
Tuřín - jak se pěstuje?, 6.3.2015
Hodně záleží na odrůdě
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika