Příspěvky uživatele - 133.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké trvalky pěstovat, 31.7.2016
Trvalek, které vám porostou na slunci, jsou tisíce. Bez zalívání tak polovina z nich. Takto se moc poradit nedá.
Všechno je děravé, 31.7.2016
Nee, tak velkýho brouka jsem nikdy nezahlídl, má se schovávat přes den podobně jako škvoři. Večer ani v noci jsem je také neviděl. Listy jsou většinou děravé, nikoli okousané zkraje. Taktéž od kořenů (od larev) mi žádné rostliny nehynou.
Zmrzlá mandloň?, 31.7.2016 Obsahuje fotku
Tak nyní začaly výhony postupně od konce zasychat. Je ještě naděje, nebo je čas mandloň vykopat?
Všechno je děravé, 31.7.2016 Obsahuje fotku
Na všech rostlinách na zahradě mám děravé listy. Není to okamžitá záležitost, ale něco je žere postupně od jara (začalo to ve skleníku na paprikách a lilcích) až do teď (vše venkovní, skleník ustal). Když jsem se pozorně podíval např. na rebarboru,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika