Příspěvky uživatele - 40.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň na meduňce, 24.7.2016
já jsem jen další začátečník, tak mě prosím moc neberte za slovo, ale já bych to typoval na padlí a osobně bych rostlinku okamžitě zlikvidoval, než se začne šířit na další. Existují i nějaké postřiky, ale chemie k bylinkám nepatří, to si radši z... celý příspěvek >
Raná, bezsemenná, rezistentní, mrazuvzdorná... aneb rozinky v podhůří a bez chemie?, 1.2.2016
Samozřejmě si Bred_ikovi nabídky velmi cením a rádi se na Vás, Bred_iku, s důvěrou obrátíme, pokud by byla možnost získat od zmíněných odrůd po dvou řízcích, velmi by nám to pomohlo a Vaši cenu budeme samozřejmě naprosto respektovat. Chtěla jsem... celý příspěvek >
Raná, bezsemenná, rezistentní, mrazuvzdorná... aneb rozinky v podhůří a bez chemie?, 1.2.2016
Děkuji za rady, o zmíněném vinařství vím, už jsme o tom doma mluvili, že bychom to mohli udělat tak nějak jak radíte, ale zase si říkáme, že raději mít doma kvalitní genetiku a třeba si i případně připlatit za poštu ze zahraničí, než se prostě... celý příspěvek >
Raná, bezsemenná, rezistentní, mrazuvzdorná... aneb rozinky v podhůří a bez chemie?, 1.2.2016
Mnohokrát děkuji za perfektní, velmi cenné informace. O Rondu jsme už uvažovali, na Platovskij a Dubljanskij jsme při hledání zatím vůbec nenarazili a také vypadají moc zajímavě, určitě vyzkoušíme. Trošku se nám to komplikuje, doufali jsme, že k... celý příspěvek >
Raná, bezsemenná, rezistentní, mrazuvzdorná... aneb rozinky v podhůří a bez chemie?, 1.2.2016
Dobrý den, ráda bych poprosila místní znalce o radu, rádi bychom na zahradě zkusili nějakou tu révu. Bydlíme v podkrkonoší asi 360m n.m. na JJV svahu. Jsme odpůrci jakékoliv chemie, rádi bychom se tedy obešli bez postřiků. Pěstební tvary se nám zatím... celý příspěvek >
Jablečný burčák, 24.5.2015
Já si z kupovaného "bag-in-box" 5l moštu občas udělám cider, kupuji buď v Kauflandu Bohemia mošt, nebo v Tescu Sadařův mošt, oba za 99Kč, oba bez konzervantů a jakýchkoliv jiných aditiv, jen pasterizovaný (i tak maj trvanlivost minimálně rok, možná... celý příspěvek >
Rajčata - kroucení výhonů, 14.5.2015
Díky za tip, u nás na maloměstě sice začínají ceny na 80ti, ale vzal jsem ho. Bohužel jsem naměřil cca. 6,5, takže zakopaný pes bude jinde. Ale poslední chcípáčky jsem přesunul o patro výš kde je tepleji a zdá se, že se zatím drží. Sice jsou v... celý příspěvek >
Tekvice/Cukety - správna orientácia semien pri vysievaní, 14.5.2015
Nedávno jsem to hledal a někde vyčetl, že semínka dýní by se měla sít špičkou dolů.
Rajčata - kroucení výhonů, 13.5.2015
Děkuji za reakci, toto mě vůbec nenapadlo, koupím zítra lakmusové papírky. Jaké hodnoty jsou kritické? Vodu mám z vlastní studny, dosti železitou, mohl by to být problém? Chilli se s ní očividně velmi daří, nicméně třeba dýně Red Kuri ze stejného... celý příspěvek >
Rajčata - kroucení výhonů, 13.5.2015 Obsahuje fotku
Ještě přikládám alespoň (hodně špatnou) fotku telefonem...
Rajčata - kroucení výhonů, 13.5.2015
Zdravím, nebudu zakládat nové téma a zkusím se zeptat tady. Pokouším se o rajčata prvně, koupil jsem sadbu divokého rajčete Matt's Wild Cherry na reimerseeds.com, zkouším je už potřetí po sobě (od března), pokaždé v jiném substrátu, vždycky mi... celý příspěvek >
Divoká rajčata a jejich křížení, 17.10.2014
Nedá mi to a musím si přiobjednat ještě "Matt's Wild Cherry", na ty jsou (hlavně na US fórech) pěny obzvláště ódy jakožto na nejodolnější a nejchutnější rajče všech dob. Navíc zrají 55-60 dní. Jsem tedy zvědav. V lednu tu o nich proběhla velmi letmá... celý příspěvek >
Divoká rajčata a jejich křížení, 16.10.2014 Obsahuje fotku
Mnohokrát děkuji za Vaší nabídku, velmi si ji vážím, nicméně již mám pro první kolo objednána zmíněná holandská semínka "Sweet Pea". Mělo by jít o čistokrevné "Solanum pimpinellifolium" pouze selektováním posunuté ke sladším plodům, pokud jsem to... celý příspěvek >
Divoká rajčata a jejich křížení, 14.10.2014
Však jak Hanča sama psala, dostala od Gengelu něco úplně jiného než objednala, namísto malých, divokých, červených rostou žluté velikosti cherry. Vcelku rád bych věděl, co vlastně pěstuji. Při hledání jsem ještě narazil na odrůdy rybízového... celý příspěvek >
Divoká rajčata a jejich křížení, 14.10.2014
Děkuji za obsáhlou reakci, bohužel mi potvrzujete, čeho jsem se obával. Je opravdu škoda, že je takový problém sehnat profesionálně udržovaný původní kmen tohoto rajčátka. A je-li to z důvodu nějakých nařízení EU, jedná se už o čistou zvrácenost. Rád... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika