Příspěvky uživatele - 130.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň ve skleníku, 23.7.2016 Obsahuje fotku
V druhé (zadní) polovině skleníku, a to jen na jedná půlce, se mi začala vyskytovat plíseň. Napadá na různých místech šlahouny melounů, někde i spodní část stonku paprik. Většinou v místech, kde se dotýkají země. Skleník je trvale otevřený, dokonce... celý příspěvek >
Co vysadit po čsneku?, 23.7.2016
Zvláštní dotazy... Je normální záhony plít, každý plevel, když je ho příliš, znepříjemňuje dobrý růst zeleniny. Česnek zalívám stejně jako ostatní zeleninu, tj. zalívám, nikoli vlhčím vršek záhonu. Hnojím jen na podzim (hnůj nebo... celý příspěvek >
Rozpínavá hokkaido, 23.7.2016
Pod dýněmi nesekám, proč bych to probůh dělal?
Meloun červený, 22.7.2016
Ne ne, neplatí, že kde rostou dýně, rostou i melouny. Melouny jsou podstatně ví náročné na teplo, vláhu a živiny. Nedoufejte v nějaké větší plody. Takto jsem to taky zkoušel (400 m.n.m.) a kuličky se už víc nezvětšily. Letos jsem to zkusil ve... celý příspěvek >
Rozpínavá hokkaido, 22.7.2016
Zralé mají více zdřevnatělou stopku (hokaida můžou být zralá oranžová i zelená). Semena musíte vytahovat vždy, v ničem si nepomůžete brzkým utrhnutím. Netvrdá semena jsou snad jen v době kvetení plodu... Ano, více plodů rostlina většinou neutáhne a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika