Příspěvky uživatele - 230.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodný substrát pro million bells a pro bylinky, 6.5.2016
Dobrý den, prosila bych o doporučení vhodného substrátu - přímo prosím o doporučení konkrétního výrobku pro million bells a nějaké bylinky, případně i borůvky a jahody, vše pěstované v truhlících na balkoně. Jsem začátečník a v obrovské... celý příspěvek >
Naprostý začátečník - co pěstovat?, 27.4.2015
Ještě další důležitý dotaz, jak je to s deštěm? Logicky by déšt květinám vadit neměl, že? (jak říkám jsem naprosto bez zkušeností), ale na druhou stranu balkonu prší...
Naprostý začátečník - co pěstovat?, 27.4.2015
Muškáty a petúnie bych dala na stranu, kde svítí sluníčko (vyčetla jsem z diskuzí, že slunce jim svědčí) na tu stranu, která je zastíněná bych dala mátu a asi netykavky? Milion bells byste dali spíše na slunce nebo také spíše do stínu? 
Naprostý začátečník - co pěstovat?, 27.4.2015
Děkuji, my máme v Jihlavě zahradnických center jenom pár a když jsem konzultovala i pěstování bylinek, tak to bylo bohužel s naprostou neochotou. O velkých centrech jako je Baumax apod. ani nemluvím, navíc v jednom tom centru to byl samý brigádník,... celý příspěvek >
Naprostý začátečník - co pěstovat?, 27.4.2015
Dobrý den, u nás v rodině nikdo květiny nepěstuje ani nepěstoval, tudíž s pěstováním rostlin nemám absolutně žádné zkušenosti. Menší terasu v bytovém domě mám na jiho západ, rostliny bych chtěla mít podél balkonové desky, nebo na parapetu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika