Příspěvky uživatele - 255.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlatý jilm, 29.5.2022
Dobrý den, prosím o radu, co se mi to děje se zlatým jilmem. Na listech jsou takové výčnělky, jsou duté a je to na každém listtu. Dělá to tak každý rok a celkově se mu asi moc nedaří.
Jak přesadit břízu, 13.4.2017
:-D Moc děkuji. A postup je správný? Alice
Jak přesadit břízu, 13.4.2017
Dobrý den, moc bych Vás prosila o radu, jak přesadit osmiletou převislou břízu. Na podzim jsem udělala první krok, a to, že jsem přesekala nejtlustší kořeny, aby si osmiletý stromek vytvořil zásobu dalších. Další postup by asi nejspíš byl sestříhat... celý příspěvek >
Drobné ovoce pod thujemi, 24.4.2016
Děkuji   Alice
Drobné ovoce pod thujemi, 23.4.2016
Dobrý den, chtěla jsem, Vás znalce, požádat o radu, zda je možné s vidinou dobrého výnosu z angreštů, josty a jahod sadit tyto rostliny podél živého plotu z thují smaragd? děkuji Alice
Flekaté listy rybízu, 20.4.2013
Tak jsem šla postříkat ten rybíz mospilanem a zjistila, že ty mrchy už byli i na malinách a na všech rybízech, dokonce i na těch malinkých sotva vylézajících lístcích jabloní.Ty si letos nějak pospíšily ne?
Flekaté listy rybízu, 20.4.2013
Máte pravdu, dnes jsem je tam objevila. Potvory, sotva lístečky vylezou, už tam jsou! Děkuji, stříknu. Alice Ekertová
Flekaté listy rybízu, 19.4.2013
Dobrý den, prosila bych znalce o diagnozu mého rybízu černého i červeného. Už loni přes celou vegetaci a i teď na jaře, kdy raší a vylézají lístky mám na nich takové fialovohnědé fleky, mnohdy se tak zbarví i celý list. Zároveň se i jakoby zkadeří.... celý příspěvek >
Krtek, 4.8.2011
Vážení, musím vám říct, že jsem se dost pobavila při čtení příspěvků zabývající se taktikoukao, jak se zbavit krtka. Taky musím sousedkům připadat jak blázen, který zmrzli uprostřed léta opírajicí se o rýč na jednom místě  (poseldně už dost... celý příspěvek >
Kroucená vrba, 4.8.2011
Prosím o radu s touto vrbou. Zasadila jsem loni větvičku silnou 1 cm, krásně roste, ale bojím se, jestli jsem to nezvrtala s umístěním. Dala jsem ji ke studni (skružinovou) a nevím, jestli se kořeny nebudou chtít časem provrtat k vodě... co by muselo... celý příspěvek >
Co je to za potvoru?, 28.6.2011 Obsahuje fotku
Ještě jsem tam našla asi dvě takovéhle chlupatice cca 10 mm, ale těch malinkatých hnědých je tam víc,.
Co je to za potvoru?, 28.6.2011 Obsahuje fotku
Zdravím znalce škůdců, na slivoni domácí velkoplodé sazené na podzim se mi producírují takové housenčičky cca 2-4 mm a proděravují listy a na okrajích se zakuklují a už je vidět, jak ten krásný malý stromek sužuje. Mám od včerejška namíchaný... celý příspěvek >
Škumpa, 26.6.2011
No tě pic, tato diskuse mě vůbec nepotěšila, neb jsem si před 14 dny pořídila škumpy hned dvě, dala jsem je sice za plot, abych trochu zastinila náš na jih situovaný pozemek, ale hned zítra půjdu a vykopu je a zasadím někam k cestě hodně daleko od... celý příspěvek >
Ožrané listy na vilínu, 26.6.2011
Já mám vilín 2 roky a taky mi nic nedělá, kvete, raší, má listy, ale délku větviček neprodlužuje, je pořád stejný a na podzim mu listy opadají dřív než se krásně zbarví. Dám mu ještě čas, jestli se rozjede, jinak s ním zametu
Co je s angreštem?, 23.6.2011
Zahradu si hlídám, ale co ti mravenci? Co můžou způsobit? Měli jsme je hned u vchodu do domu, tak jsem je zcela neekologicky ničila savem na záchod i mechanicky, a od té doby se snaží zabydlet, kde se dá, několik stanovišť na zahradě. Mně by ani tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika