Příspěvky uživatele - 69.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarní péče o bylinky, 28.3.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, mohu poprosit o radu? Rostou mi na zahrade bylinky viz. foto a nevim, zda je ted na jare uplne ostrihat. Dekuji
HQ 562 XP, 6.10.2015
Zdravím, na noc vypusťte z nádržky olej a vypláchněte jí čistým benzínem. Pokud ráno zase zakuří, tak není příčina ono těsnění. V každém případě se nenechte v servise odbýt. Standa.
Začíná zrát, dozrává, zraje, 22.7.2012
Podle údajů Stana, bych typoval zrání Topfirstu kolem poloviny července v teplých polohách, při odpovídajícím počasí. Záleží na tom, kde Stano bydlí. Třeba já tady mám Katinku už na otrhání, i když není tak pěkně vybarvena, jako u Libora, ale už... celý příspěvek >
Topfirst, Herman - dotaz, 22.7.2012
Myslím, že bychom mohli Herman u Libora vyloučit i podle tvaru listů. Opálu nahrává u Libora sklon k přeplozování i tvar listů. Ale proč nemá renglódovou chuť, to nevím.
Jak upravit Jalovec šupinatý?, 25.4.2012
děkuji za odpověď :-) takže když ho hodně prostříhám, tak obrazí? A potřebuje honě zalévat? A jaké hnojivo, aby se mu dařilo? Děkuji
Jak upravit Jalovec šupinatý?, 25.4.2012 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek... :-)
Jak upravit Jalovec šupinatý?, 25.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala se nám do ruky zahrada značně zanedbaná... Prosím o radu, co se dá udělat s tímto Jalovcem, aby byl pěkný... Dá se prostříhat? obrazí ještě? Je zevnitř strašně proschlý a na koncích nemá zas tak zeleného a větve jsou těžké. Když... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika