Příspěvky uživatele - 15.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moj sklenik z CD profilov, 31.12.2015
No ale toto mal byt termoizolacny sklenik a mal zvladnut aj mrazy do -10C. Budem musiet lepsie utesnit spary a urobit aj izolacne zaklady z polystyrenu...
Moj sklenik z CD profilov, 31.12.2015
Tuto noc utrpel sklenik prvu porazku. Zamrzol. Vonku teplota -7C a vo vnutri ukazuje teplotne cislo uz len -0.8C. A nepomohlo ani to, ze vcera krasne svietilo slnko a teplotu v skleniku vyhnalo az k 20C. Vyzera to tak, ze tato konstrukcia ma limit... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 20.12.2015 Obsahuje fotku
Najlepsie zvlada tieto podmienky spenat. Este nikdy sme ho nezjedli tolko co tento rok. Aj salat sa snazi postupne dozrievat. Len ten co sme vysadili zaciatkom novembra, to uz asi nestihne. Cibula sa tiez pekne rozbehla. A prekvapivo aj jahody zacali... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 20.12.2015 Obsahuje fotku
Tak to vyzera, ze tohtorocna zahradna sezona definitivne konci. Sice silne mrazy neudreli, ale zelenina v skleniku konci aj tak. Paradajky a papriku zacala kompletne zrat hniloba a plesne. Do viac nam to nevydrzalo. Je tu stale zamracene, hmla, dazd.... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 7.11.2015
Ja ho tam dam aj teraz na jesen, ked porylujem. Aj na jar. A mozno aj v priebehu vegetacie. Aj ked v priebehu vegetacie radsej davam viaczlozkove hnojivo, nejaky cererit, alebo nieco priamo na rajciny a papriky. Pridavat k tomu ledek, to uz by bolo... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 7.11.2015
No tak to vidite. A mne bolo prave doporucene davkovat na jesen a na jar, pretoze vapnik vraj nie je priamo prijimatelny rastlinami. Davkovanie ledku vapenateho pocas vegetacie znamena, ze rastliny prijimaju uz len dusik a vapnik nic. Celkovo vraj... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 5.11.2015
Ja si urcite necham poradit vhodne odrody na buduci rok. Tento rok bolo rajcin naozaj vela, ale spokojny moc nie som. Zaciatok sezony bol super, uroda obrovska, potom prisli dazde a vsetko zacalo neskutocne praskat. A praskalo a praskalo az... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 22.10.2015
Nesuhlasim. Ja som tiez na juhu slovenska. Ale poctivo som polieval kazdy druhy den, rajciny vystipoval a dvakrat pohnojil. A nebudete mi verit, ale mal som 4x viac rajcin ako po minule roky. Najma tornado a cherola boli cele obsypane a paradne... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 17.10.2015
Obavam sa, ze porovnavas neporovnatelne. Ano uz za 10.000CZK sa da kupit nejaky hobby sklenik, slabej konstrukcie, tenky polykarbonat, bez zakladne. Ktory sa pri prvom silnejsom vetre zosype. Staci si precitat par diskusii. Akonahle to porovname... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 17.10.2015
Ja som exponovane miesta namacal do farby Zinorex. Je aj na cerstvy pozink. V dolnej casti, kde som to strihal a ohybal, som vyrazne porusil zinkovanu vrstvu. Myslim, ze ta farba tomu vyrazne pomoze a je to lepsie ako nic. Zbytok som... celý příspěvek >
Skleník z plastu nebo ze skla?, 7.10.2015
Ja doporucujem jedine lexanik...
Moj sklenik z CD profilov, 4.10.2015 Obsahuje fotku
Ja viem, ze niektore moje postupy su nestandartne. Ale prijde mi celkovo jednoduchsie pouzit jednu velku tabulu polykarbonatu ako to rezat na male kusky a komplikovane to utesnovat a spajat pomocou H-profilov, ktore su pomerne drahe. Snazim sa to... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 3.10.2015
To nie je dobra sprava. Zvolil som tieto profily prave preto, aby som to natierat nemusel. Natieral som len spodnu cast konstrukcie, kde pri rezani, ohybani a vrtani doslo k vyraznemu poruseniu pozinkovanej vrstvy. Ak to mam natierat, tak som... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 3.10.2015
No, za aku cenu kupite hotovy sklenik 2.1x4m? Mne to takto vychadzalo predsa len lacnejsie, s tym, ze robim kvalitnejsiu konstrukciu ako to co predavaju. Nechcem, aby sa mi sklenik pri prvom vetre zosypal. Sklo som nechcel, potrebujem... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 2.10.2015
Ano je to z jedneho kusu. Diery v pokarbonate som vrtal vacsie, srob 4mm, diera 8mm. Tak snad to bude stacit. A spolieham sa na to, ze tato lahka plechova konstrukcia tie dilatacie prenesie. Ak to bude problem, tak to budem este nejako... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika